Ankara Valiliği

Ankara Valiliği

Son dakika ankara valiliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ankara valiliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ankara valiliği haber sayfamızda...

Ankara Valiliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.986 ankara valiliği haberi bulunmuştur.
Uyarılar peş peşe geldi! İstanbul'da kuvvetli sağanak yağış
Uyarılar peş peşe geldi! İstanbul'da kuvvetli sağanak yağışMeteoroloji ve Afet Koordinasyon Merkezi, bugün İstanbul'da gök gürültülü kuvvetli sağanak yağış beklendiğini duyurdu. Kentin bazı noktalarında yağış başladı. Yağmur bırakan devasa kütlelerin de İstanbul üzerinde olduğu görüldü. Gök gürültülü sağanak yağışların akşama kadar etkili olması bekleniyor.
15.08.2022Haberler
İstanbul ve Ankara valiliklerinden yağış uyarısı
İstanbul ve Ankara valiliklerinden yağış uyarısıGünün ilk saatlerinden itibaren İstanbul ve Ankara'da kuvvetli sağanaklar bekleniyor. Beklenen yağışa karşı İstanbul ve Ankara valiliklerinden de peş peşe uyarılar geldi.
14.08.2022Gündem
AKOM'dan İstanbul için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı
AKOM'dan İstanbul için gök gürültülü sağanak yağış uyarısıBugün ve yarına dikkat çeken AKOM İstanbulluları gök gürültülü sağanak yağış konusunda uyardı. Öte yandan İstanbul'da gece boyunca etkisini gösteren yağışlar nedeniyle yollar göle döndü. Peki İstanbul'da yağışlar kaç gün sürecek? İşte hava durumu tahminleri...
10.08.2022Gündem
Kavurucu sıcakların ardından AKOM’dan İstanbul için flaş uyarı!
Kavurucu sıcakların ardından AKOM’dan İstanbul için flaş uyarı!İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), İstanbul geneli için flaş uyarıda bulundu. Bu gece yarısına dikkat çeken AKOM önümüzdeki 2 gün için tedbirli olunması gerektiğini belirtti. Öte yandan Ankara Valiliği'nden gök gürültülü sağanak yağış uyarısı geldi.
9.08.2022Gündem
Meteoroloji ve Valilik'ten peş peşe kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji ve Valilik'ten peş peşe kuvvetli yağış uyarısıMeteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasına göre Ankara başta olmak üzere çok sayıda il için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Valilik'ten de Ankara için uyarı geldi.
7.08.2022Gündem
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Peş peşe sağanak yağış uyarısı
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Peş peşe sağanak yağış uyarısıMeteoroloji tarafından hafta sonu hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre cumartesi günü için İç Ege, Eskişehir, Ankara ve Afyonkarahisar çevrelerinde beklenen gök gürültülü sağanak yağış için uyarı yapıldı. Öte yandan Ankara Valiliği de uyarı yayımladı. İşte detaylar...
5.08.2022Gündem
Meteoroloji saat vererek uyardı! Kuvvetli sağanak yağış ve rüzgar geliyor
Meteoroloji saat vererek uyardı! Kuvvetli sağanak yağış ve rüzgar geliyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü yeni raporunu yayımladı ve çok sayıda il için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu. Ankara Valiliği, yerel olarak kuvvetli sağanak beklendiğini belirterek, vatandaşları meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olunması konusunda uyardı. Öte yandan Bilecik’te sel sularına kapılan anne hayatını kaybederken, oğlu ise yaralandı. AFAD İstanbul için telefonlara uyarı mesajı gönderdi. Beklenen yağış İstanbul'un bazı semtlerinde etkisini göstermeye başladı. Esenyurt'ta evleri ve iş yerlerini su bastı.
10.07.2022Gündem
Kurban Bayramı'nın ilk günü 10 kent için sarı alarm
Kurban Bayramı'nın ilk günü 10 kent için sarı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü ve AFAD'dan yapılan son dakika uyarıya göre yarın 10 kent için sarı kodlu uyarı yapıldı. Yurdun birçok bölgesinde sağanak yağış görülecek.
8.07.2022Gündem
Meteoroloji ve Ankara Valiliği'nden kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji ve Ankara Valiliği'nden kuvvetli yağış uyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen yapılan açıklamaya göre; Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Çankırı çevreleri ile Ankara'nın kuzey ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Ankara Valiliği Ankara’nın kuzey ilçelerinde kuvvetli yağış beklendiğini açıklayarak, fırtına, dik yamaçlarda heyelan riski ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı uyarıda bulundu.
29.06.2022Gündem
MGM paylaştı! Ankara ve İstanbul dahil 32 kente sarı kodlu uyarı
MGM paylaştı! Ankara ve İstanbul dahil 32 kente sarı kodlu uyarıMeteoroloji Genel Müdürülüğü İstanbul ve Ankara dahil 32 il için sarı kodlu uyarı yayınladı. Gök gürültülü sağanak yağışın olacağı iller için dikkatli olunması gerektiği vurgulandı. İşte il il sağanak yağış beklenen bölgeler...
21.06.2022Gündem
İstanbul ve Ankara için saat verildi! Peş peşe uyarılar: Kuvvetli geliyor...
İstanbul ve Ankara için saat verildi! Peş peşe uyarılar: Kuvvetli geliyor...İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da bu gece yarısı itibarıyla il genelinde yer yer kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış geçişleri yaşanması bekleniyor. AKOM, ani baskınlar şeklinde düşecek yağışa karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu. Öte yandan Ankara için sağanak yağış uyarısı geldi.
21.06.2022Gündem
Ankara Valiliği'nden yeni uyarı! Öğle saatlerinden sonra bekleniyor
Ankara Valiliği'nden yeni uyarı! Öğle saatlerinden sonra bekleniyorAnkara Valiliği'nce yapılan sağanak uyarısında ani sel, su baskını, yıldırım düşmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi.
17.06.2022Gündem
Emine Erdoğan’dan ‘Ekolojik Sanat’ sergisine ziyaret
Emine Erdoğan’dan ‘Ekolojik Sanat’ sergisine ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, tarihi Ankara Kalesi’nde bulunan Ankara Valiliği İz Ankara El Sanatları ve Tasarım Merkezi’ni ziyaret etti. Emine Erdoğan, iğde ve andız ağacından üretilen boncuklardan tasarlanan takılar ile merkezde üretilen dekoratif ürünlerin yer aldığı, “Ekolojik Sanat” adlı sergiyi gezdi.
16.06.2022Gündem
Emine Erdoğan'dan 'Ekolojik Sanat' sergisine ziyaret! 'Geri dönüşüm, hatta ileri dönüşüm'
Emine Erdoğan'dan 'Ekolojik Sanat' sergisine ziyaret! 'Geri dönüşüm, hatta ileri dönüşüm'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ekolojik Sanat" sergisini ziyaret etti. Emine Erdoğan, yaklaşık 40 sanatçının 30 atölyede çalışmalarını sürdürdüğü, Ulucanlar Cezaevi'nde bulunan Sanat Sokağı'na gelerek, buradaki atölyeleri gezdi. Burada sanatçılarla sohbet eden Emine Erdoğan, atölyelerde yapılan eserleri inceledi.
15.06.2022Haberler
Emine Erdoğan'dan 'Ekolojik Sanat' sergisine ziyaret! 'Geri dönüşüm, hatta ileri dönüşüm'
Emine Erdoğan'dan 'Ekolojik Sanat' sergisine ziyaret! 'Geri dönüşüm, hatta ileri dönüşüm'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ekolojik Sanat" sergisini ziyaret etti. Emine Erdoğan, yaklaşık 40 sanatçının 30 atölyede çalışmalarını sürdürdüğü, Ulucanlar Cezaevi'nde bulunan Sanat Sokağı'na gelerek, buradaki atölyeleri gezdi. Burada sanatçılarla sohbet eden Emine Erdoğan, atölyelerde yapılan eserleri inceledi.
15.06.2022Siyaset
Ankara yine sele teslim! Araçlar sular altında
Ankara yine sele teslim! Araçlar sular altındaAnkara'da etkili olan sağanak sonrası caddeler göle dönerken, araçlar yolda kaldı. Birçok noktada su baskınları meydana geldi, Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği'ni de su bastı.
14.06.2022Haberler
Ankara yine sele teslim! Araçlar sular altında
Ankara yine sele teslim! Araçlar sular altındaAnkara'da etkili olan sağanak sonrası caddeler göle dönerken, araçlar yolda kaldı. Birçok noktada su baskınları meydana geldi, Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği'ni de su bastı.
14.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sel bölgesinde inceleme
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sel bölgesinde incelemeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sel felaketinden etkilenen Ankara’nın Akyurt ilçesinde havadan incelemelerde bulundu.
14.06.2022Siyaset
Ankara Valiliği'nden flaş 'kuvvetli sağanak' uyarısı!
Ankara Valiliği'nden flaş 'kuvvetli sağanak' uyarısı!Ankara'yı vuran kuvvetli yağışlar devam ediyor. Ankara Valiliği, bugün için de saat verip vatandaşları uyardı. Öte yandan AFAD, "Bugün Ankara, Bolu, Eskişehir ve Bilecik çevreleri ile Bursa'nın doğusunda kuvvetli yağış bekleniyor. Sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olun" uyarısında bulundu.
14.06.2022Gündem
Ankara'da 13 Haziran (Bugün) okullar tatil mi? Ankara'da İlkokul-Ortaokul-Lise'de okullar tatil mi?
Ankara'da 13 Haziran (Bugün) okullar tatil mi? Ankara'da İlkokul-Ortaokul-Lise'de okullar tatil mi?Bugün Ankara'da okullar tatil mi? Başkent Ankara'da devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara kararı gündeme geldi. Bir süredir Ankara'yı etkisi altına alan sağanak yağmur nedeniyle günlük yaşam da sekteye uğradı. Ankara Valisi Vasip Şahin'den eğitim - öğretime ara açıklaması geldi. Peki, bugün (13 Haziran) ilkokul, ortaokul ve liseler tatil mi?
13.06.2022Gündem
Son dakika... Ankara'da sel felaketi: AFAD telefonlara 'hayati uyarı bildirimi' mesajı gönderdi
Son dakika... Ankara'da sel felaketi: AFAD telefonlara 'hayati uyarı bildirimi' mesajı gönderdiAnkara'da iki kişinin hayatını kaybettiği sel felaketinin ardından yeni bir uyarı geldi. Öte yandan AFAD'dan da, cep telefonu kullanıcılarına, uyarı tonuyla birlikte "Hayati Uyarı Bildirimi" başlığı altında bir mesaj gönderildi. Öte yandan Ankara'da beklenen aşırı yağış nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda pazartesi günü eğitime 1 gün ara verildi.
12.06.2022Gündem
Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! Sağanak yağış devam edecek
Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! Sağanak yağış devam edecekAnkara Valiliği, kuvvetli yağış beklendiğini belirterek ani sel ve su baskınlarına karşı uyardı. Öte yandan Meteoroloji'den pazartesi günü için uyarı geldi. İşte detaylar...
12.06.2022Gündem
Ankara Valiliği'nden 'sağanak' uyarısı
Ankara Valiliği'nden 'sağanak' uyarısıAnkara Valiliği, yarın için kuvvetli yağış beklendiğini belirterek ani sel ve su baskınlarına karşı uyardı.
12.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan selde hayatını kaybeden İlkay Yiğit için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan selde hayatını kaybeden İlkay Yiğit için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan başkentte sel sularına kapılarak hayatını kaybeden CHP Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit için başsağlığı mesajı yayınladı
11.06.2022Siyaset
Ankara'da felaket! Sele kapılan vatandaş hayatını kaybetti
Ankara'da felaket! Sele kapılan vatandaş hayatını kaybettiİçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Ankara’da sele kapılan bir vatandaşın cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. Öte yandan İsmail Çataklı, Ankara'da 1 kişi için daha kayıp ihbarı yapıldığını bildirdi. AFAD son durumla ilgili detayları aktardı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sel bölgesinde incelemelerde bulundu.
11.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ankara Valiliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.