Geri Dön

Son dakika haberi I Sağlık Bakanı Koca Twitter'dan uyardı: Sakın bunu ihmal etmeyin!

Son dakika gelen habere göre; 65 yaş üstü vatandaşlar için sokağa çıkma izni saat 12.00 itibarıyla başladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından bugün saat 12.00-18.00 arası sokağa çıkacak olan 65 yaş üstü vatandaşlar için uyarılarda bulundu. Sokağa çıkma kısıtlaması saat 18.00'de sona erecek.

Son dakika haberi I Sağlık Bakanı Koca Twitter'dan uyardı: Sakın bunu ihmal etmeyin!

Son dakika I Bakan Koca yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Koronavirüse karşı başarımızda, 65 YAŞ ÜSTÜ OLARAK, evde kaldığınız günlerin rolü büyük. Çıkıp, biraz soluklanmak hakkınız. Bugün saat 12.00-18.00 arası sokaklar sizin. Kendinizi korumak için MASKE takmayı sakın ihmal etmeyin. Ve 1,5 m SOSYAL MESAFE kuralına mutlaka uyun.

Son dakika haberi I Sağlık Bakanı Koca Twitterdan uyardı: Sakın bunu ihmal etmeyin

3 yaşındaki Dilara, fenalaşan anneannesinin hayatını kurtardıFinlandiya'da yaşayan 3 yaşındaki Dilara Gergin, beyne giden damarları tıkandığı için bayılan anneannesinin hayatını kurtararak, tüm ülkenin ilgi odağı oldu.Konyalı Abdullah ve Finlandiyalı Erja Gergin çiftinin kızı olan ve ebeveynlerinin işi nedeniyle gündüzleri anneannesi ile kalan Dilara, aniden fenalaşan anneannesinin hastaneye zamanında yetiştirilmesini sağlayarak hayatını kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber