Geri Dön
GündemSon dakika: İstanbul güne trafikle uyandı! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yoğunluk

Son dakika: İstanbul güne trafikle uyandı! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yoğunluk

Gelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'da 32 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının sonlanmasıyla haftanın ilk mesai gününde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik yoğunluğu oluştu.

Kentte 27 Mart Cumartesi 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması, saat 05.00 itibarıyla sona erdi.

Haftanın ilk iş gününde vatandaşların kendi araçlarını tercih etmesi, araç arızaları ve trafik kazaları nedeniyle kentteki ana yol ve caddelerde trafik yoğunluğu oluştu.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Edirne istikametinde trafik yoğunluğu gözlendi. Her iki köprünün Ankara istikametinde ise trafik akıcı şekilde sürüyor.

Anadolu Yakası'nda D-100 kara yolu ve sahil yolunun bazı bölümleri ile TEM otoyolu ve TEM bağlantı güzergahlarında yer yer trafik yoğunluğu oluştu.

Son dakika: İstanbul güne trafikle uyandı 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde yoğunluk

Avrupa Yakası'nda ise Haliç Köprüsü, Yenibosna, Avcılar, başta olmak üzere D-100 kara yolu ile TEM otoyolunun bazı bölgelerinde trafikte yoğunluk yaşanıyor.

Haftanın ilk iş günüde işe gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar, otobüs, metrobüs, metro, tramvay gibi toplu taşıma araçları ve bazı duraklarda zaman zaman yoğunluk oluşturdu.

İBB'nin mobil uygulamasına göre, trafik yoğunluğu saat 09.15 itibarıyla yüzde 60 olarak ölçüldü.

 

 

MSB açıkladı! PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet