Geri Dön
GündemSon dakika... İstanbul'da 1 milyon TL'lik operasyon!

Son dakika... İstanbul'da 1 milyon TL'lik operasyon!

Gelen bir son dakika haberine göre, Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri, İstanbul'da sigara kaçakçılığına karıştığı tespit edilen 9 depo ile 4 iş yerine eş zamanlı baskın düzenledi. Eş zamanlı operasyonda 1 milyon lira değerinde 23 bin 545 adet tütün ürünü ile 73,6 kilogram tütün ele geçirildi.

Son dakika... İstanbul'da 1 milyon TL'lik operasyon!

Bakanlık'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Operasyon Şubesi ve İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, tütün mamulleri kaçakçılığı ile mücadele kapsamında İstanbul'daki bazı depolar ile iş yerlerini takibe aldı. Bunun üzerine yüksek miktardaki kaçak ürünlerin iş yerleri yerine depolarda belirlendi.

Araştırmanın kapsamını genişleten ekipler, 13 adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Operasyonda, toplam değeri 1 milyon lira olan; teminine dair herhangi bir belge ve Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) bandrolü olmayan 4 bin 411 adet puro, 13 bin 580 adet sigarillo, 3 bin 481 paket sigara, 380 paket e-sigara tütünü, bin 308 paket sigara kağıdı, 277 paket sigara filtresi, 108 adet elektronik sigara, 18,6 kilogram tütün ve 55 kilogram sarmalık kıyılmış tütün ele geçirildi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobili çizildiği için tartıştığı site görevlisini öldürdüKonya'da otomobilinin sağ kapısı çizilen Ahmet Ü. (32), görevini yapmadığı gerekçesiyle tartıştığı site görevlisi 2 çocuk babası Adem Topbaş'ı (24) bıçaklayarak öldürdü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler