Geri Dön
GündemSon dakika... İstanbul’da yağmur sonrası gökyüzünde şaşırtan silüet! Herkes bu olayı konuşuyor

Son dakika... İstanbul’da yağmur sonrası gökyüzünde şaşırtan silüet! Herkes bu olayı konuşuyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul için sarı kodlu uyarıda bulunmuştu. Dün akşam İstanbul çevrelerinde kısa süreli ve gök gürültülü sağanak akşam saatlerinde başladı. İstanbul'da etkili olan fırtına ve sağanak sonrası gökyüzünde beliren bir bulut dikkat çekti. İnsan silüetinin andıran bulut tartışmalara neden oldu. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.

İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan kuvvetli sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Avrupa ve Anadolu yakalarındaki birçok ilçede başlayan sağanak ve fırtına nedeniyle bazı semtlerde ağaçlar devrildi, bazı binaların çatısı uçtu.

Yağmur sonrası ise gökyüzünde beliren “Voldemort” silüetini andıran bir bulut görüldü. Silüetini andıran bulut tartışmalara neden oldu. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sultangazi'de demir askılıkları çalıp at arabasıyla götürdülerSultangazi'de, at arabalı hırsızlar gece saatlerinde iş yerinin önünde bulunan demir askılıkları çaldı. Hırsızlık anları kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler