Gökyüzü

Gökyüzü

Son dakika gökyüzü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gökyüzü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gökyüzü haber sayfamızda...

Gökyüzü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.058 gokyuzu haberi bulunmuştur.
“Kendimde Stephen Hawking’i görüyorum”
“Kendimde Stephen Hawking’i görüyorum”Türkiye’nin ilk uzay mühendislerinden biri olan serebral palsili Turgay Karakaş: “Stephen Hawking bedeninin hiçbir kısmı çalışmadığı halde, kimsenin hayal edemediği kara deliği ve yıldızlar arası uzaklık formülünü bulmuş. Ben de ‘Her Şeyin Teorisi’ adlı filmi her izlediğimde kendimde Stephen Hawking’i görmekteyim”
16.05.2021Pazar
12 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar, kişilerin yaşamındaki olaylar hakkında ön görü sunan ve karakteristik özelliklerini belirleyen gökyüzü takım yıldızlarının adıdır. Bu yıldızlar kişilerin doğduğu tarihte ortaya çıkması durumuna göre belirlenir. O yıldız kişinin burcu olur. 12 Nisan doğumlu kişiler de burçlarını merak etmektedir. Peki 12 Nisan doğumlu kişiler hangi burç olur? Hangi özelliklere sahiptir? İşte, tüm detaylar.
15.05.2021Astroloji
17-23 Mayıs haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları
17-23 Mayıs haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları17-23 Mayıs haftası burç yorumlarına göre burcunuzu neler bekliyor? Gökyüzü bu hafta hangi konularda uyarıyor? İşte haftalık burç yorumları… - PEMBENAR ÖZEL
14.05.2021Yaşam
20 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
20 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji eski çağlarda olduğu gibi günümüzde de gizemini korumayı sürdürmektedir. Gerçekten de gökyüzü ve gökyüzü olayları, yıldızlar, gezegenler, güneş ve ay her zaman insanlık için gözlemlenen, değerlendirilen ve hakkında değişik teoriler geliştirilen bir alan olmuştur. Günümüzde de astroloji aynı popülaritesini devam ettirmektedir. İşte 20 Aralık hangi burç, özellikleri, yükselen ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
13.05.2021Astroloji
31 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
31 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji günümüzde oldukça popülerdir. Fakat astroloji sadece günümüzde değil en eski çağlarda bile bu alakayı hep görmüştür. İnsanlar gökyüzü olaylarını gözlemleyip takip etmiş, kayıt altına almışlar. Bugünün Astrolojisi de bu kadim bilgilere dayanmaktadır. İşte, 31 Aralık hangi burç, yükseleni, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
15 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
15 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her çağda insanları cezbetmiştir. İnsanoğlu gökyüzünü yakından takip etmiş, gökyüzü olaylarını, gezegenleri, yıldızları, ayı ve güneşi gözlemlemiş, değerlendirme ve çıkarımlarını kayıt altına almıştır. Bugün modern Astronominin dayandığı bu kadim bilgilerdir. 15 Aralık hangi burç oluyor, yükseleni, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
15 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
15 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her çağda insanları cezbetmiştir. İnsanoğlu gökyüzünü yakından takip etmiş, gökyüzü olaylarını, gezegenleri, yıldızları, ayı ve güneşi gözlemlemiş, değerlendirme ve çıkarımlarını kayıt altına almıştır. Bugün modern Astronominin dayandığı bu kadim bilgilerdir. 15 Aralık hangi burç oluyor, yükseleni, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
7 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
7 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuTarih boyunca gökyüzü insanları cezbetmiştir. Eski çağlardan beri gökyüzü olayları, yıldızlar, ay ve güneş sürekli gözlemlenmiş ve tespitler kayıt altına alınmış, değerlendirme ve çıkarımlar yapılagelmiştir. Bugünün modern Astrolojisi temelinde bu kadim bilgilere dayanmaktadır. İşte, 7 Kasım hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
3 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
3 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji insanların merakla takip ettikleri bir alandır. Eski çağlarda insanlar gökyüzü olaylarını, yıldızları ay ve güneşi gözlemlemiş ve bilgi ve tespitleri de kayı etmiştir. Bugünün modern Astrolojisi bu kadim bilgilere dayanmaktadır. İşte 3 Kasım hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
24 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
24 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji günümüzde koruduğu popülaritesini kadimden beri sürdürmektedir. Tarihte insanlar gökyüzü olaylarını, yıldızları, ayı ve güneşi gözlemlemişler, değerlendirme ve bulgularını kayıt etmişler. Modern Astroloji bu kıymetli kadim bilgileri esas almaktadır. İşte, 24 Ekim hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
12.05.2021Astroloji
27 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
27 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuDünya üzerinde doğum günlerine önem veren ve doğum günlerine anlam yükleyen tek canlı insanlardır. İnsanların dünyaya geldiği gün gökyüzü üzerinde güneşin, yıldızların ve gezegenlerin konumu karakterlerini ve genel kişisel özelliklerini belirleyebiliyor. 27 Şubat hangi burç oluyor? 27 Şubat burcunun özellikleri nelerdir? 27 Şubat yükselen burcunun özellikleri nelerdir? İşte, 27 Şubat burcunun özellikleri, yükseleni ve burç yorumu.
12.05.2021Astroloji
14 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
14 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji kadimden beri gizemini korumaktadır. İnsanlar tarih boyunca gökyüzü olaylarını gözlemlemişler ve bunların kayıtlarını tutmuşlar. Modern Astrolojide bu kadim bilgiler ışığında yenilikler ekleyerek bu alanda insanlara rehber olmaktadır. İşte, 14 Ekim hangi burç, özellikleri, yükseleni ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
9 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
9 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji insanlar için her çağda gizemini korumuştur. Gökyüzü olayları, yıldızlar, ay ve güneş ip edilmiş, gözlemlenmiş ve çıkarımlar kayıt altına alınmıştır. Astroloji binlerce yıldan beri süregelen kadim bilgilerin halen de güncelliğini koruduğu şaşırtıcı bir alandır. İşte keyifle okuyacağınız 9 Ekim hangi burç, yükselen, özellikleri ve detaylarını derledik.
11.05.2021Astroloji
8 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
8 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumuİnsanlar her çağda astrolojiye ilgi duymuştur. Astrolojinin cezbedici yönü antik çağlarda olduğu gibi bugün de sürmektedir. Gökyüzü olayları, yıldızlar ve burçlar yüzyıllardır takip edilmekte, gözlemlenmekte ve kayıtlar tutulmaktadır. İşte, 8 Ekim hangi burç, yükselen, özelikleri, yorumu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
7 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
7 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her devirde insanları cezbetmiştir. Gökyüzü olayları, yıldızlar, ay ve güneş eski çağlarda da gözlemlenmiş ve bulgular kayıt altına alınmıştır. Arkeolojik çalışmalar ve eski yazılı eserlerden bu dutum anlaşılmaktadır. Bugün de astroloji aynı gizemini korumaktadır. İşte 7 Ekim hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
6 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
6 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji insanları cezbeden bir konudur. Gökyüzü olayları, yıldızlar, gezegenler kadimden beri takip edilmiş ve gözlemlenmiştir. Antik çağlarda olduğu gibi günümüzün modern dünyasında da bu merak sürmektedir. İşte keyifle okuyacağınız 6 Ekim hangi burç, yükselen, özellikleri ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
5 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
5 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurç yorumu yapmak için, gökyüzü olaylarını yakından takip etmek gerekmektedir. Çünkü burçlar gökyüzü takım yıldızları ile alakalıdır. Burçlar, aynı zamanda kişilerin hayatını etkileyen önemli bir unsurdur. Burç yorumu için aynı zamanda doğum tarihine bakmak gerekir. 5 Ekim doğumlu tarihli kişiler hangi burç olmaktadır? Bu burcun özellikleri ve yükseleni nedir? İşte, tüm detaylar.
11.05.2021Astroloji
30 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
30 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her dönemde insanların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Gökyüzü olayları, yıldızlar ve burçlar konusu dün olduğu günümüzde de insanları cezbetmektedir. İşte sizler için keyifle okuyacağınız 30 Eylül hangi burç, özellikleri ve daha fazlasını derledik.
11.05.2021Astroloji
27 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
27 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji tarih boyunca insanlığı cezbeden bir alan olmuştu. Hemen her medeniyette gökyüzü olayları, yıldızlar, gezegenler, ay ve güneşin hareketleri yakından gözlemlenmiştir. Geçmişte olduğu gibi günümüzde bu merak aynı şekilde sürmektedir. 27 Eylül hangi burç, yükselen, özellikleri ve detaylarını derledik.
11.05.2021Astroloji
24 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
24 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her dönem insanlığın ilgi odağı olmuştur. Gökyüzü olayları, yıldızlar ve burçlar takip edilmiş ve yüzyıllardır çeşitli medeniyetlerde hatırı sayılır külliyatlar oluşmuştur. İşte 24 Ağustos hangi burç, yükseleni, özellikleri, yorumları ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
17 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
17 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji her zaman insanları büyülemiş ve gizemini korumuştur. Tarihte birçok medeniyet gökyüzü olaylarını, yıldızları ve burçları yakından incelemiş ve önemsemiştir. Tarihi belgeler ve arkeolojik bulgular bunları teyit etmektedir. İşte ilgiyle okuyacağınız 17 ağustos hangi burç, özellikleri, yorumları ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
31 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
31 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGökyüzü çok eski çağlardan beri insanların ilgisini çekmiştir. Gökyüzünde yer alan 12 adet takımyıldızı burçları oluşturur. Burçlar insanların karakter analizlerinde ve hayat içindeki bazı öngörülerde kullanılmaktadır. 31 Temmuz hangi burç oluyor? 31 Temmuz burç özellikleri nelerdir? 31 Temmuz yükselen burcu özellikleri nedir? İşte, 31 Temmuz burç özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında detaylar.
11.05.2021Astroloji
10 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
10 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuDünya üzerinde doğum günlerine önem veren ve doğum günlerine anlam yükleyen tek canlı insanlardır. İnsanların dünyaya geldiği gün gökyüzü üzerinde güneşin, yıldızların ve gezegenlerin konumu karakterlerini ve genel kişisel özelliklerini belirleyebiliyor. 10 Temmuz hangi burç oluyor? 10 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 10 Temmuz yükselen burcunun özellikleri nelerdir? İşte, 10 Temmuz burcunun özellikleri, yükseleni ve burç yorumu ve tüm detaylar.
10.05.2021Astroloji
9 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
9 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji, yıldızlar ve burçlar her devirde ilgi odağı olmuştur. Burçlar, yıldızlar ve gökyüzü olayları her zaman cezbedici ve gizlemi olmuştur. Günümüzde de aynı alaka sürmektedir. İşte keyifle okuyacağınız, 9 Temmuz hangi burcun günü, özellikleri, yorumu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
10.05.2021Astroloji
4 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
4 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumuİnsanlık tarihi kadar eski bir konu astrolojidir. Bu ilginin varlığı yapılan kazılar ve geçmişten gelen kadim bilgilerden anlaşılmaktadır. Gerçekten de gökyüzü olayları, yıldızlar ve burçlar hem cezbedici olmuştur. Günümüzde de bu merak sürmektedir. İşte ilgiyle okuyacağınız 4 Temmuz hangi burç, yükselen, yorumları ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
10.05.2021Astroloji

Benzer Haber Etiketleri

Özellikleri Yükseleni Ve Burç Yorumuastrolojiburç15 Aralık Hangi Burç Oluyor?pazar

Gökyüzü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.