Geri Dön
GündemSon dakika: Konya'da korkutan deprem

Son dakika: Konya'da korkutan deprem

Gelen son dakika haberine göre; AFAD Konya'da 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Konya Valiliği'nden yapılan açıklamada, Tuzlukçu'da saat 00.38'de meydana gelen depremde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediği belirtildi.

Son dakika: Konya'da korkutan deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 00.38'de Tuzlukçu'da 4 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi. Depremin 6,98 kilometre derinlikte olduğu belirlendi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 3.9 olarak açıkladı.

Son dakika: Konyada korkutan deprem

KONYA VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen 4,0 büyüklüğündeki depremin herhangi bir olumsuzluğa yol açmadığı bildirildi.

Konya Valiliğinin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Tuzlukçu'da saat 00.38'de meydana gelen depremde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediği belirtildi.

Taramaların sürdüğü ifade edilen açıklamada, şu bilgiler paylaşıldı:

"Gelişmeler takip edilerek kamuoyu bilgilendirilecektir. Tuzlukçu ve çevresinde depremi hisseden hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yunak ve Tuzlukçu kaymakamlarımız bizzat ekiplerimizin başında, deprem bölgesi yerleşim birimlerinin bütününde taramayı yaptılar ve herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. Tekrar geçmiş olsun."

 

1 milyon liralık vurgun son anda engellendiTekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde sahte kimlik ve düzenlenen vekaletname ile yaklaşık 1 milyon lira değerindeki gayrimenkulü satmak isteyen S.C., tapu müdürlüğü personelinin dikkati sayesinde polis tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler