Gündem Tuzla'da fabrika yangını! Dumanlar gökyüzünü kapladı

Tuzla'da fabrika yangını! Dumanlar gökyüzünü kapladı

11.03.2024 - 16:22 | Son Güncellenme:

İstanbul Tuzla'da bir fabrikada yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine birçok ilçeden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi sonrası yangın kontrol altına alındı.

Tuzla'da seramik malzemelerin bulunduğu depoda çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Haberin Devamı

Yangın, saat 16.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan ve içinde seramik malzemelerin bulunduğu bir depoda çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın kısa sürede büyüdü. Depodan yükselen dumanlar gökyüzünü kapladı. Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Depo çalışanları da itfaiye ekiplerine yardım etti. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 buçuk saat süren çalışmasının ardından söndürüldü. Yangında ölen yada yaralanan olmadı. Depo yangının ardından havadan görüntülendi. Fabrikada çalışan bir kişi, "Biz fabrikada çalışıyorduk. Dumanları gördük. Kendi yerimiz olduğunu bilmiyorduk aslında. Geldiğimizde çok hızlı şekilde yayılmış. Depo olarak kullanılıyordu. Banyo aksesuarları vardı" dedi.

Haberin Devamı

Tuzlada fabrika yangını Dumanlar gökyüzünü kapladı

Tuzlada fabrika yangını Dumanlar gökyüzünü kapladı