Geri Dön
GündemSon dakika... Uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı!

Son dakika... Uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı!

Gelen bir son dakika haberine göre, otomobilinin bagajında bir miktar uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar, arkadaşı Nimet Y. ve aracına uyuşturucu koymuş olabileceği iddiasında bulunduğu eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile birlikte adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemleri tamamlanan oyuncu Ayşegül Çınar ile 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Son dakika... Uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı!

Geçtiğimiz cumartesi akşamı meydana gelen olayda, Bebek Cevatpaşa Caddesi üzerinde bir araçta uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarı yapılan polis, verilen adrese baskın yaptı. Arka arkaya park etmiş iki otomobilden birinde birlikte oturan oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.'ye Genel Güvenlik Taraması (GBT) yapan polis daha sonra araçlarda arama yaptı.

Yapılan aramada, Çınar'a ait olduğu tespit edilen lüks otomobilin bagajında toplamı 19 gram olan iki ayrı uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan genç oyuncu ile arkadaşı sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Büro Amirliğine götürüldü.

Ayşegül Çınar, polisteki ifadesinin tamamlanmasının ardından arkadaşı Nimet Y. ve aracına uyuşturucu koymuş olabileceği iddiasında bulunduğu eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile birlikte adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemleri tamamlanan oyuncu Ayşegül Çınar ile 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Padişah sofralarına bile girdi! Türkiye'nin en iyi simidi hangisi? Bu sırra dikkatSokak tablalarından kahvaltı masalarına hatta saray sofralarına kadar uzanan serüveniyle yaklaşık 600 yıllık geçmişi olan simit, farklı şehirlerde farklı tariflere bürünse de tadını hep koruyor. Ankara’dan İzmir’e, Bursa’dan Mardin’e farklı şehirlerdeki ünlü simitçiler "En lezzetlisi bizimkisi" diyerek lezzet sırlarını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler