Ayşegül Çınar

Ayşegül Çınar

Son dakika Ayşegül Çınar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayşegül Çınar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayşegül Çınar haber sayfamızda...

Ayşegül Çınar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 186 aysegul cinar haberi bulunmuştur.
Oyuncu Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu'nun davası ağır ceza mahkemesinde görülecek
Oyuncu Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu'nun davası ağır ceza mahkemesinde görülecekKaraköy'de otelin restoranında güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddiasıyla tutuklanan Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar'ın davasında mahkeme, sanık Çalıkoğlu'nun eyleminin "Kasten öldürmeye teşebbüs" kapsamında kaldığı gerekçesiyle dosyayı ağır ceza mahkemesine gönderdi. Restoranda aşçı olarak çalışan şikayetçi Nebi Can Bozyiğit, "Elindeki iki bıçağı bana göstererek boğazımı keseceğini söyledi. O sırada diğer sanık Ayşegül Çınar, bizi görünce sanık Furkan'a müdahale etti. Eğer müdahale etmeseydi boğazımı kesebilirdi." dedi.
8.09.2021Gündem
Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakim karşısına çıktı
Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakim karşısına çıktıKaraköy'de bir otelin restoranında yüksek sesli konuştuğu için kendisini dışarı çıkarmak isteyen güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddia edilen Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakim karşısına çıktı. Savunma yapan sanık Furkan Çalıkoğlu, "Saldırılara karşı kendimi korumaya çalıştım. Zararları karşılarım ama zarara uğrayan benim ve kız arkadaşım" dedi. Ayşegül Çınar ise "Polis bizi gözaltına alırken ben, 'Dışarıda basın var. Ben sanatçıyım, lütfen kelepçe takmayın' diye ricada bulundum. Kimseye, 'Haritadan yer beğen' demedim" diyerek suçlamaları reddetti.
10.08.2021Haberler
Son dakika...Skandal geceyi anlattılar: Kimseye, 'Haritadan yer beğen' demedim" demedim
Son dakika...Skandal geceyi anlattılar: Kimseye, 'Haritadan yer beğen' demedim" demedimKaraköy'de bir otelin restoranında yüksek sesli konuştuğu için kendisini dışarı çıkarmak isteyen güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddia edilen Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakim karşısına çıktı. Savunma yapan sanık Furkan Çalıkoğlu, "Saldırılara karşı kendimi korumaya çalıştım. Zararları karşılarım ama zarara uğrayan benim ve kız arkadaşım" dedi. Ayşegül Çınar ise "Polis bizi gözaltına alırken ben, 'Dışarıda basın var. Ben sanatçıyım, lütfen kelepçe takmayın' diye ricada bulundum. Kimseye, 'Haritadan yer beğen' demedim" diyerek suçlamaları reddetti.
10.08.2021Gündem
Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar yaşı ve boyu kaç, nereli?
Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar yaşı ve boyu kaç, nereli?Yasak Elma dizisiyle adını duyuran Ayşegül Çınar, Antalya'da doğdu. Genç oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. Kullanıcılar, 'Ayşegül Çınar kaç yaşında?' sorusunu yöneltiyor.
26.07.2021Cadde
Oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi hakkındaki soruşturma tamamlandı
Oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi hakkındaki soruşturma tamamlandıKaraköy'de bir otelin restoranında yüksek sesli konuştuğu için kendisini dışarı çıkarmak isteyen güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddia edilen Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakkındaki soruşturma tamamlandı. Bir polisin tabancasını elinden alarak tehdit ve küfürler savurduğu ileri sürülen ve 6 kişinin yaralanmasına neden olan Furkan Çalıkoğlu'nun 6 suçtan toplam 22 yıl 1 aya kadar hapsi istenirken, polis memurlara karşı “Haritadan kendinize yer beğenin" dediği öne sürülen Ayşegül Çınar'ın ise 6 yıla kadar hapsi istendi.
26.07.2021Haberler
Oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi hakkındaki soruşturma tamamlandı
Oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi hakkındaki soruşturma tamamlandıKaraköy'de bir otelin restoranında yüksek sesli konuştuğu için kendisini dışarı çıkarmak isteyen güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddia edilen Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar hakkındaki soruşturma tamamlandı. Bir polisin tabancasını elinden alarak tehdit ve küfürler savurduğu ileri sürülen ve 6 kişinin yaralanmasına neden olan Furkan Çalıkoğlu'nun 6 suçtan toplam 22 yıl 1 aya kadar hapsi istenirken, polis memurlara karşı “Haritadan kendinize yer beğenin" dediği öne sürülen Ayşegül Çınar'ın ise 6 yıla kadar hapsi istendi.
26.07.2021Gündem
Ayşegül Çınar'ı hapisten kurtaran hamle!
Ayşegül Çınar'ı hapisten kurtaran hamle!Eski sevgilisi Ayşegül Çınar hakkında tedbir kararını ihlal ettiği iddiasıyla zorlama hapis talebinde bulunan Furkan Çalıkoğlu şikayetinden vazgeçti. Böylelikle Çınar, hapis cezası almaktan kurtuldu.
10.07.2021Gündem
Son dakika... Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun olaylı gecesi! Gerçekler ortaya çıktı
Son dakika... Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun olaylı gecesi! Gerçekler ortaya çıktıOyuncu Ayşegül Çınar ile sevgilisi Furkan Çalıkoğlu gittiği Karaköy’deki bir oteli birbirine katmıştı. Sevgilisi Ayşegül Çınar ile gittiği otelde olay çıkarıp beş garson ile üç emniyet mensubunu yaralayan Furkan Çalıkoğlu’nun ifadesi ortaya çıktı. Çalıkoğlu, “Ayşegül, bir başka kıza baktığımı sanıp kıskandı. Aramızda tartışma çıktı. Sonra bir adam kafamda şişe kırınca şuurumu kaybetmişim”
4.07.2021Cadde
Oyuncu Ayşegül Çınar'ın sevgilisi 12 kişiyi yaralamıştı... Tutuklama talebi!
Oyuncu Ayşegül Çınar'ın sevgilisi 12 kişiyi yaralamıştı... Tutuklama talebi!Edinilen bilgiye göre, Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu oturdukları restoranda tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekiplerine de direnen Çalıkoğlu'nun 5'i sivil 7 polis olmak üzere toplam 12 kişiyi bıçakla yaraladığı öğrenildi. Olay ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı... İşte detaylar
30.06.2021Cadde
Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı?
Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı?Ayşegül Çınar kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Beyoğlu'nda bir restoranda sevgilisi ile birlikte yemek yiyen Ayşegül Çınar gecenin ilerleyen saatlerinde neden çıktığı bilinmeyen bir tartışma sonucunda sevgilisi Furkan Çalıkoğlu adeta dehşet saçtı. Elindeki bıçakla 5 otel çalışanı ve 7 polisi yaralayan Furkan Çalıkoğlu ile birlikte sevgilisi Ayşegül Çınar'da göz altına alındı.
30.06.2021Cadde
Son dakika... Dehşet saçan oyuncu Ayşegül Çınar polise kafa atıp tehdit etmiş!
Son dakika... Dehşet saçan oyuncu Ayşegül Çınar polise kafa atıp tehdit etmiş!İstanbul Beyoğlu’nda gittikleri eğlence mekanında erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu ile birlikte olay çıkarınca gözaltına alınan Oyuncu Ayşegül Çınar'ın polis memuruna kafa attığı, polisleri “Teker teker sizi vurduracağım" diye tehdit ettiği ileri sürüldü. Olayda darp ve bıçakla yaralanan 5'i polis memuru 9 kişi şikayetçi olduğu Çalıkoğlu ve Çınar ifadelerinin ardından savcılığa sevk edildi.
30.06.2021Gündem
Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın olaylı gecesinde yeni detaylar!
Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın olaylı gecesinde yeni detaylar!Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Beyoğlu'nda bir mekanda çıkan olayda 7'si polis memuru toplam 12 kişiyi bıçak ve darp sonucu yaraladı. Gözaltına alınan Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, parmak izi tespiti için Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldüler. Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar'ın parmak izi tespitinin ardından ifadeleri alınacak. Olayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. İşte haberin ayrıntıları...
30.06.2021Magazin
Son dakika... Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın olaylı gecesinde yeni detaylar!
Son dakika... Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın olaylı gecesinde yeni detaylar!Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Beyoğlu'nda bir mekanda çıkan olayda 7'si polis memuru toplam 12 kişiyi bıçak ve darp sonucu yaraladı. Gözaltına alınan Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, parmak izi tespiti için Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldüler. Furkan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar'ın parmak izi tespitinin ardından ifadeleri alınacak. Olayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. İşte haberin ayrıntıları...
30.06.2021Cadde
Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi 12 kişiyi bıçakla yaraladı
Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi 12 kişiyi bıçakla yaraladıÜnlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Beyoğlu'nda bir mekanda çıkan olayda 7'si polis memuru toplam 12 kişiyi bıçakla yaraladı. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri tarafından gözaltına alınan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, Karaköy Polis Merkezi'ne götürüldü.
30.06.2021Magazin
Olaylı gece! Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi 12 kişiyi bıçakla yaraladı
Olaylı gece! Oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi 12 kişiyi bıçakla yaraladıÜnlü oyuncu Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Beyoğlu'nda bir mekanda çıkan olayda 7'si polis memuru toplam 12 kişiyi bıçakla yaraladı. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri tarafından gözaltına alınan Çalıkoğlu ve Ayşegül Çınar, Karaköy Polis Merkezi'ne götürüldü.
30.06.2021Cadde
Ayşegül Çınar kötü günleri geride bırakıp tatile çıktı
Ayşegül Çınar kötü günleri geride bırakıp tatile çıktı'Yasak Elma' dizisinde bir dönem Lila karakterini canlandıran ve geçtiğimiz aylarda arabasında uyuşturucu yakalanması nedeniyle gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar, Funda Aksu ile çıktığı tatilden bikinili pozunu paylaştı.
21.06.2021Cadde
Ayşegül Çınar'a zorlama hapis talebi
Ayşegül Çınar'a zorlama hapis talebi'Yasak Elma' dizisinde rol alan ve en son 'Masal Şatosu: Sihirli Davet' adlı filmde boy gösteren Ayşegül Çınar’ın uyuşturucuyu aracına koyduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz haftalarda Çınar için mahkemeden yayın yasağı talebinde bulunan Çalıkoğlu, bu defa ‘zorlama hapsi’ talebinde bulundu.
3.05.2021Cadde
Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi arasında sular durulmuyor!
Ayşegül Çınar ile eski sevgilisi arasında sular durulmuyor!'Yasak Elma' dizisinde rol alan ve en son 'Masal Şatosu: Sihirli Davet' adlı filmde boy gösteren Ayşegül Çınar’ın uyuşturucuyu aracına koyduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile arasında sular durulmuyor. Son olarak Çalıkoğlu, Çınar'ın kendi hakkında yalan yanlış konuştuğunu ileri sürerek mahkemeden yayın yasağı talebinde bulundu.
27.04.2021Cadde
Ayşegül Çınar'ın başı eski sevgilisi ile dertte!
Ayşegül Çınar'ın başı eski sevgilisi ile dertte!'Yasak Elma' dizisinde rol alan ve en son 'Masal Şatosu: Sihirli Davet' adlı filmde boy gösteren Ayşegül Çınar’ın uyuşturucuyu aracına koyduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’yla başının daha önce de derde girdiği ortaya çıktı. Genç kadını bıçakla tehdit eden, yakalandığında da polise silahla direnen Çalıkoğlu hakkında dava açıldı.
8.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (18 Mart 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (18 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
18.03.2021Magazin
‘Belgelerle konuşacağım’
‘Belgelerle konuşacağım’Aracında 19 gram uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alınıp, adli kontrol şartıyla serbest bırakılan oyuncu Ayşegül Çınar, Etiler’deydi.
18.03.2021Cadde
Ayşegül Çınar: Çok büyük bir tuzağın içindeyim
Ayşegül Çınar: Çok büyük bir tuzağın içindeyimAracından 19 gram uyuşturucu madde çıkan oyuncu Ayşegül Çınar, gittiği bir mekan çıkışında görüntülendi. Oyuncu, "Çok büyük bir tuzağın içindeyim, kadına yönelik bir şiddet var" dedi.
18.03.2021Cadde
Oyuncu ve eski sevgili serbest
Oyuncu ve eski sevgili serbestOyuncu Ayşegül Çınar'ın aracının bagajında yaklaşık 20 gram uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan genç oyuncu, uyuşturucuyu eski sevgilisinin intikam için koymuş olabileceğini iddia etti. Bugün Ayşegül Çınar ile 2 kişi hakkında karar çıktı.
9.03.2021Gündem
Son dakika haberi: Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alınmıştı! Flaş gelişme
Son dakika haberi: Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alınmıştı! Flaş gelişmeGelen son dakika haberine göre; Oyuncu Ayşegül Çınar'ın aracının bagajında yaklaşık 20 gram uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan genç oyuncu, uyuşturucuyu eski sevgilisinin intikam için koymuş olabileceğini iddia etti. Bugün Ayşegül Çınar ile 2 kişi hakkında karar çıktı.
8.03.2021Gündem
Son dakika... Uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı!
Son dakika... Uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı!Gelen bir son dakika haberine göre, otomobilinin bagajında bir miktar uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar, arkadaşı Nimet Y. ve aracına uyuşturucu koymuş olabileceği iddiasında bulunduğu eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile birlikte adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemleri tamamlanan oyuncu Ayşegül Çınar ile 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
8.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ayşegül çınarFurkan ÇalıkoğluoyuncuBeyoğluistanbul

Ayşegül Çınar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.