Geri Dön
GündemSon depremler... Bugün en son nerede, ne zaman deprem oldu?

Son depremler... Bugün en son nerede, ne zaman deprem oldu?

Akdeniz sallanmaya devam ederken Bugün bölgede 3'ten büyük 6 deprem meydana geldi. Akdeniz bölgesinde yaşayan vatandaşlar tedirgin olurken 'Bugün en son nerede, ne zaman deprem oldu?' soruları sıklıkla devam ediyor. İşte 27 Mayıs son depremler listesi...

Son depremler... Bugün en son nerede, ne zaman deprem oldu?

Türkiye'de irili ufaklı depremler meydana gelirken bilhassa Akdeniz'de peşi sıra depremler gerçekleşiyor. Bölge halkı tedirgin olurken günlük olarak son depremler listesi araştırılıyor. Bu nedenle de 'Bugün en son nerede, ne zaman deprem oldu?' sorusu soruluyor.

SON DEPREMLER

Bugün Türkiye'de 3'ten büyük 6 deprem meydana geldi. Bu depremlerin hepsi Akdeniz'de gerçekleşti. Son deprem ise saat 06.28'de Akdeniz'de 3.5 büyüklüğündeydi.


 

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet