Geri Dön

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Akdeniz'de peş peşe depremler gelmeye devam ediyor. Dün 6 büyüklüğündeki deprem büyük korku yaratırken bugün Malatya'da son dakika 4.3 büyüklüğünde deprem yaşandı. İşte son depremler ve 'En son nerede ve ne zaman deprem oldu?' sorusunun cevabı...

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Dün Akdeniz 6 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Deprem büyük korku ve panik yarattı. Deprem sonrası bir çok artçı yaşandı. Bölgeden deprem haberleri gelmeye devam ederken bugün Malatya 4.3'lük depremle korkuttu. Vatandaşlar son depremler listesini merak ederek 'Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?' sorularını yöneltiyor.

SON DAKİKA MALATYA'DA DEPREM!

Son dakika gelen bilgilere göre; Malatya'nın Doğanyol ilçesinde saat 16.25'te 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

SON DEPREMLER

Bugün Türkiye'de 3'ten büyük 5 adet deprem meydana geldi. Son deprem saat 09.38'de Akdeniz'in Girit adasında 3.7 büyüklüğündeydi.

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu Deprem mi oldu

 

TBMM Başkanı Şentop açıkladı! Ayasofya'da ilk namaz...Ayasofya kararı sonrası TBMM Başkanı Mustafa Şentop açıklamalarda bulundu. “Ne zaman namaz kılmaya gideceksiniz?” sorusuna ilişkin Şentop, ''En kısa zamanda. Muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde olabilir. En geç önümüzdeki hafta cumaya kadar bu konuda adım atılır. Hep beraber, siz de gelirsiniz.'' yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber