Geri Dön
GündemSon depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Akdeniz'de peş peşe depremler gelmeye devam ediyor. Dün 6 büyüklüğündeki deprem büyük korku yaratırken bugün Malatya'da son dakika 4.3 büyüklüğünde deprem yaşandı. İşte son depremler ve 'En son nerede ve ne zaman deprem oldu?' sorusunun cevabı...

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Dün Akdeniz 6 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Deprem büyük korku ve panik yarattı. Deprem sonrası bir çok artçı yaşandı. Bölgeden deprem haberleri gelmeye devam ederken bugün Malatya 4.3'lük depremle korkuttu. Vatandaşlar son depremler listesini merak ederek 'Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?' sorularını yöneltiyor.

SON DAKİKA MALATYA'DA DEPREM!

Son dakika gelen bilgilere göre; Malatya'nın Doğanyol ilçesinde saat 16.25'te 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

SON DEPREMLER

Bugün Türkiye'de 3'ten büyük 5 adet deprem meydana geldi. Son deprem saat 09.38'de Akdeniz'in Girit adasında 3.7 büyüklüğündeydi.

Son depremler: Bugün en son nerede ve ne zaman deprem oldu Deprem mi oldu

 

Motokuryelere sıkı gözaltıPandemi sürecinde motosikletli kuryelerin sayısının artmasını fırsat bilen uyuşturucu tacirlerinin, kendilerini motokurye gibi gösterip rahatça satış yaptığı ortaya çıktı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet