Geri Dön
GündemSon depremler... Deprem mi oldu, en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Son depremler... Deprem mi oldu, en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Son deprem listesi, her gün kontrol edilirken bugün 3 üzerinden sadece 1 deprem meydana geldi. Kuşadası'ndaki depremin büyüklüğü 3.1 olarak ölçüldü. İşte "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusunun cevabı...

Son depremler... Deprem mi oldu, en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Günlük olarak yöneltilen soruların başında "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusu geliyor. Vatandaşlar son depremler listesini zaman zaman araştırıyor. Peki, bugün deprem oldu mu?

KUSADASI'NDA DEPREM

Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada, depremin Kuşadası Körfezi açıklarında meydana geldiği büyüklüğünün ise 3.1 olarak olduğu duyuruldu. Saat 11.07'de meydana gelen depremin derinliği ise 7.0 km. olarak açıklandı.

Son depremler... Deprem mi oldu, en son nerede ve ne zaman deprem oldu

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler