Geri Dön

Bugün yaşanan son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Elazığ ve Malatya sallanmaya devam ederken Elazığ'da bugün bir deprem daha yaşandı. Depremin büyüklüğü 4.2 olarak ölçülürken son depremler listesi aratılmaya başlandı ve En son nerede ve ne zaman deprem oldu? sorusu soruldu.

Bugün yaşanan son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Elazığ, Malatya, Manisa'da sık sık depremler yaşanmaya devam ederken bu bölgeden bir deprem haberi daha geldi. Elazığ saat 14.45'te 4.2 ile sallandı.

SON DEPREMLER NELER?

AFAD'dın son dakika açıklamasında, Elazığ'da 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirildi. Deprem yerin 4.1 kilometre altında meydana gelirken merkezüssü Sivirice olarak belirlendi.

Bugün yaşanan son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu

DÜN YAŞANAN DEPREMLER 

Son dakika gelen bilgilere göre Türkiye-İran sınırında 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Van'da da hissedildi.

Bugün yaşanan son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu 

 

Fatih'te kapalı olması gereken iş yerine kumar operasyonu!İstanbul Fatih'te corona virüs önlemleri kapsamında kapalı olması gereken iş yerlerinde kumar oynayan kişilere İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda 15 bilgisayar, 104 iskambil kağıdı ve oyun pulları ile 500 TL ele geçirilirken, iş yeri sahibine de idari ve adli işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber