Geri Dön

En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi 26 Ocak son depremler listesi...

Deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Türkiye ve çevresinde meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Suriye topraklarında 14:17 sularında meydana gelen deprem Batman, Diyarbakır ve Mardin'de de hissedildi. İşte son depremler listesi...

En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi 26 Ocak son depremler listesi...

Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Yaşanan depremler can ve mal kaybına neden olabildiği gibi korku ve paniğin yaşanmasına neden oluyor. Ülkemizde geçtiğimiz yıl irili ufaklı birçok deprem meydana geldi. Bu depremler arasında Elazığ'da meydana gelen deprem ve İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen depremler yıkıcı etkiye neden olmuş ve onlarca canımızı yitirmemize neden olmuştu. İşte son depremler listesi...

DEPREM Mİ OLDU?

Suriye-Irak sınırının kuzeyinde bugün üst üste depremler meydana geliyor.

Öğle 12.02'de meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki sarsıntının ardından, yaklaşık iki saat sonra bu kez 5.2 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşti.

Merkez üssü Suriye'nin Haseke kentine 58 kilometre uzaklıkta olan deprem, Türkiye'de Diyarbakır, Mardin ve Batman gibi şehirlerde de hissedildi.

 

 SON DEPREMLER LİSTESİ (26 OCAK)

En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu Kandilli Rasathanesi 26 Ocak son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kısıtlamada otomobiliyle 'drift' yapan sürücüye, 10 bin TL cezaKONYA'da hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edip, trafikte 'drift' yapan sürücü, güvenlik kamerası görüntülerine anbean yansıdı. İsmi açıklanmayan sürücüye 'Kısıtlamayı ihlal etmek' ve 'Kişilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye atmak' suçlarından 10 bin 169 TL ceza uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet