Geri Dön
GündemSözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, ertelendi mi, iptal mi oldu?

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, ertelendi mi, iptal mi oldu?

20 Bin sözleşmeli öğretmen atama süreci devam ediyor. 15-26 Mart 2021 tarihleri arasında ön başvuru ve sözlü sınav merkezi tercihleri alındı. Ardından atanmayı bekleyen öğretmenler, sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 ne zaman açıklanacak aramasına geçti. Dün yapılan Kabine Toplantısı sonrasında yapılan açıklamalar arasında bazı sınavların ertelendiği de yer aldı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, ertelendi mi, iptal mi oldu?

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, ertelendi mi, iptal mi oldu?

2021 Yılında 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması gerçekleştirilecek. Atanmayı bekleyen öğretmenlerin başvurabildiği süre sona erdi. Şimdilerde sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları gündeme geldi. Öncesinde mülakat yerleri için meraklanan adaylar, dün yapılan Kabie Toplantısı sonrasında Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, ertelendi mi, iptal mi oldu? sorularına cevap arıyor. İşte sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 tarihi ve sözlü sınav tarihleri 2021...

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Adayların Sözlü Sınava Alınacakları Sınav Merkezlerinin İlanı 3 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAVLARI ERTELENDİ Mİ, İPTAL Mİ OLDU?

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları tam kapanma süreci sona erdiğinde başlayacak. Dolayısıyla sınav tarihlerinde herhangi bir erteleme söz konusu değil.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ NE ZAMAN?

17 Mayıs - 6 Haziran 2021 tarihleri arasında ise sözlü sınavlar uygulanacak.

SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLUR?

8 Temmuz 2021 tarihinde sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav sonuçları açıklanacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMA TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Atama Tercihlerinin Alınması 01-06 Eylül 2021 tarihleri arasında alınacak.

Tartıştığı üvey babasını 3 yerinden bıçakladıAdana'da Murat D., tartıştığı üvey oğlu Yasin K. (17) tarafından 3 yerinden bıçaklanarak yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet