Geri Dön

Suçlu konusu nedir? Suçlu filminin oyuncuları kimler?

Bu akşam Kanal D ekranlarında Suçlu adlı yabancı sinema olacak. Başrollerinde birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı film aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana çekecek. Peki, Suçlu konusu nedir? Suçlu filminin oyuncuları kimler?

Suçlu konusu nedir? Suçlu filminin oyuncuları kimler?

 

Kanal D ekranlarında bu akşam Suçlu adlı yabancı sinema olacak. Oscar ödüllü Kevin Costner filmin başrolünde... Filmi ilk kez izleyecekler şimdi "Suçlu konusu nedir? Suçlu filminin oyuncuları kimler?" sorusunu soruyor. İşte detaylar...

SUÇLU KONUSU NEDİR?

Tehlikeli bir bilgisayar korsanını takip etmekte olan CIA ajanı Bill Pope (Rya Reynolds), gizemli bir şekilde öldürülür...Korsanın yeriyle ilgili çok önemli bilgilere sahip ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart'a (Kevin Costner) aktarılır. Ancak ajanın özel anıları da işin içine girince Stewart'ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar.

Oyuncular: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Gal Gadot, Ryan Reynolds 

Roketsan'da patlama! Savunma Sanayi Başkanı'ndan flaş açıklamaSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir yaptığı son dakika açıklamasında, "Roketsan'da yaşanan patlamayla ilgili yaptığımız ilk tespitlere göre herhangi bir can kaybı söz konusu değildir. Roketsan çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber