Geri Dön
GündemSüper Loto sonuçları açıklandı! 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 14 milyon 557 bin 985 TL.

Süper Loto sonuçları açıklandı! 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans tarafından yapılan Süper Loto, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 14 milyon 557 bin 985 TL. 6 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-32-35-50-52-55- oldu.

6 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi 6 Nisan yani bu akşam 21.30'da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak takip edildi. Çekiliş ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto'da her kolon için 60 numaradan 6 numarayı seçmek gerekiyor. Süper Loto çekilişi bayiler ile www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması üzerinden oynanabilir.

Hıdırellez dilekleri, kısıtlamayı unutturduAntalya'da Hıdırellez dileklerini denizle buluşturmak isteyen kişiler, sokak kısıtlamasını ihlal etti. Düden Şelalesi'nin denize döküldüğü yere gelen onlarca kişi, dileklerini yazdıkları kağıtları suya atarken, Konyaaltı Sahili'nde de az sayıda kişi, dileklerini denizle buluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet