Geri Dön

Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı dizileri...

Survivor heyecanı devam ederken yarışmacılar hakkındaki bilgiler de günlük olarak aratılıyor. Bu isimlerin başında da Barış Murat Yağcı geliyor. Peki Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı dizileri hangileri?

Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı dizileri...

Barış Murat Yağcı Survivor'a damga vuran isimlerin başında geliyor. Ünlü oyuncu özellikle SMS sıralamasında birinci olarak adından epey bir söz ettiriyor. Peki, Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı dizileri hangileri?

BARIŞ MURAT YAĞCI'NİN BİYOGRAFİSİ

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

Ekvator Ginesi'nin Bata şehrinde 4 büyük patlama gerçekleştiOrta Afrika ülkesi Ekvator Ginesi'nin en büyük şehirlerinden Bata'da 4 büyük patlama meydana geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet