Geri Dön
GündemSurvivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İkinci dokunulmazlık...

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İkinci dokunulmazlık...

Survivor'da yaşanan dokunulmazlık oyunları nefes kesmeye devam ediyor. Artık telafisi olmayan haftalara girilirken Survivor'da dokunulmazlık mücadeleleride kıran kırana geçmeye devam ediyor. Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununun ardından ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. İşte Survivor 85. bölüm tanıtımı...

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İkinci dokunulmazlık...

Survivor'da heyecan dozu her geçen gün artmaya devam ediyor. Cumarrtesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayı olacak olan isimler dokunulmazlık oyununu kaybeden takım tarafından belirleniyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor dokunulmazlık oyununda haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi hangi takımın oldu?

SEMBOL OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 84. bölümde ilk olarak sembol oyunu oynandı. Büyük bir heyecana sahne olan oyunları erkeklerde Emre, kadınlarda ise Sude kazandı.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da sembol oyunu sonrası bu kez merakla beklenen dokunulmazlık oyununa geçildi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Siyah takım ciddi bir performans gösterdiği oyunu 10-4 skoruyla kazanarak haftanın ilk dokunulmazlık oyununun sahibi oldu...

SURVİVOR 85. BÖLÜM FRAGMANI

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet