Geri Dön
GündemTaha Duymaz kimdir, kaç yaşında? Instagram hesabı neden kapatıldı?

Taha Duymaz kimdir, kaç yaşında? Instagram hesabı neden kapatıldı?

Hatay'ın Yayladağ ilçesi Güveççi Köyü'nde yaşayan ve yaptığı mütevazı yemeklerle Instagram'da ününe ün katan Taha Duymaz'ın 1 milyon takipçili hesabı kapatıldı. Bu gelişme sonrası Taha Duymaz'ın biyografisi bir kez daha merak edilirken 'Taha Duymaz Instagram hesabı neden kapatıldı?' sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı.

Taha Duymaz kimdir, kaç yaşında? Instagram hesabı neden kapatıldı?

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ın 1 milyon takipçili Instagram hesabı kapatıldı. Canlı yayında sarf ettiği sözler nedeniyle birçok şikayet alan 17 yaşındaki Duymaz bu gelişme sonrası açıklama yaparak 'ntagram hesabım kapatıldı, sonunda bazı insanlar amacına ulaştı.Sabahtan beri kendime gelemedim.Canlı yayında kullandığım sözler için çok özür dilerim.Ben kendimde değildim, yıllarım elimden alındı.Herkes hakkını helal etsin.' dedi.

Yaşanan olaylar sonrası bir kez daha 'Taha Duymaz kimdir?' soruları sorulmaya başlandı.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, Hatay'ın Yayladağ ilçesinde bulunan Güveççi Köyü'nde yaşıyor ve henüz 17 yaşında olmasına rağmen çok basit malzemelerle dikkat çeken yemekler hazırlıyor. 4. sınıfta okulu bırakan Taha Duymaz, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle arabaya binemiyor ve zamanının çoğunu bu sebeple köyde geçiriyor. Taha'nın yemek videoları kız kardeşi tarafından çekiliyor ve yemek hazırlaması sırasında kız kardeşi de kendisine zaman zaman yardımcı oluyor.