Geri Dön
GündemTaksim'de gerginlik! Bir seyyar satıcı başından yaraladı

Taksim'de gerginlik! Bir seyyar satıcı başından yaraladı

İstanbul Taksim’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) zabıta ekipleri ile tezgahına el koymak istedikleri seyyar satıcı arasında arbede çıktı. Zabıtanın kafasına telsizle vurduğunu öne sürdüğü seyyar satıcı yaralandı. Olayla ilgili zabıta memurları ve seyyar satıcının karşılıklı şikayetçi oldukları ifade edildi.

Taksim'de gerginlik! Bir seyyar satıcı başından yaraladı

İBB zabıta ekipleri seyyar satıcılara karşı denetim yaparken çorap satan bir kişinin önündeki tezgahı almak istedi. Seyyar satıcı karşı koyunca aralarında arbede çıktı.

Görgü tanıklarının iddiasına göre diğer zabıta memurları da müdahale etti. Seyyar satıcı, bir zabıta memurunun başına telsiz ile vurması sonucu yaralandı. Seyyar satıcının ensesinden kan aktığını gören çevredekiler peçete ve kağıt havlu ile kanamayı durdurmaya çalıştı.

İhbar üzerine sevk edilen polis ekibi başından yaralanan seyyar satıcıyı bir süre ekip aracına alırken, 112 ambulansı çağrıldı. Başından yaralanan seyyar satıcı hastaneye kaldırılırken, çevredekiler zabıta memurlarının sert müdahalesinin yersiz olduğunu belirterek tepki gösterdi.

Zabıta memurları ve seyyar satıcının karşılıklı şikayetçi oldukları ifade edildi.

İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda Filistinli gençlere müdahale etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet