Geri Dön

15 Temmuz anı bileti nasıl alınır? Demokrasi Treni anı biletine büyük ilgi...

TCDD 15 Temmuz için anı bileti nasıl alınır? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için dijital ortamda oluşturulan anı biletine ilgi büyük. Vatandaşlar, 15 Temmuz anı biletini nasıl alabileceğini araştırıyor. İşte TCDD anı bileti uygulaması sayfası...

15 Temmuz anı bileti nasıl alınır? Demokrasi Treni anı biletine büyük ilgi...

TCDD anı bileti nasıl alınır? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için oluşturulan dijital anı bileti alması çok kolay.

TCDD 15 TEMMUZ ANI BİLETİ NASIL ALINIR?

TCDD, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında dijital ortamda oluşturulan "anı bileti" uygulaması başlattı.

TCDD'den yapılan açıklamaya göre, 15 Temmuz 2016'da yaşanan hain darbe girişiminde, darbecilere karşı gösterilen mücadelede hafızalara kazınan anların görsellerine yer verilen dijital anı biletleri, "www.demokrasitreni.com" internet adresi üzerinden oluşturulabilecek.

Söz konusu biletler bilgisayarlara indirilebilecek ve sosyal medya siteleri üzerinden de paylaşılabilecek.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde, vatan sevgisiyle demokrasi mücadelesi veren, başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere, tüm kahramanların anısını yaşatmak isteyen TCDD, tüm vatandaşları internet adresi üzerinden anı bileti almaya davet ediyor.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında dijital ortamda oluşturulan "anı bileti" uygulamasına siyasiler, bürokratlar ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

ANI BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kuzenini tüfek ve bıçakla yaraladı! Ardından duş aldıİzmir'in Konak ilçesinde, aralarında tartışma geçen kuzenini önce bıçaklayıp ardından pompalı tüfekle vurarak yaralayan şahsın rahat tavırları şaşırttı. Kuzenini yaralayan şahıs, iddiaya göre eve gidip duş aldı; ardından polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber