Geri Dön
Gündem'Telefon tamiri' tartışmasında kabusu yaşadı!

'Telefon tamiri' tartışmasında kabusu yaşadı!

Antalya’da bozulan cep telefonu için telefonda tartıştığı F.E.'nin çalıştığı dükkana giden Ramazan Yılmaz, aynı kişi tarafından darbedildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Yılmaz, delil olarak cep telefonundan çektiği saldırı anını gösterdi.

'Telefon tamiri' tartışmasında kabusu yaşadı!

Olay, 13 Ekim'te Muratpaşa ilçesi Üçgen Mahallesi'ndeki cep telefonu tamiri yapan dükkanda meydana geldi. Ramazan Yılmaz, arızalanan cep telefonunu kurye aracılığıyla tamirciye gönderdi. Tamiri yapılan telefon 15 gün sonra yeniden arızalandı. Bu kez Yılmaz, kendisi tamirciye giderek telefonunu bıraktı. Daha sonra telefonunun tamir edildiği belirtilerek kurye ile Yılmaz'ın evine gönderildi.

Arızanın giderilmediğini, telefonunun tamamen kullanılmaz hale geldiğini iddia eden Yılmaz, iş yerini arayarak mağduriyetinin giderilmesini istedi. İddiaya göre, F.E. telefonda kendisine hakaret etti, daha sonra dükkan giden Yılmaz, burada yine aynı kişinin saldırısına uğradı. Avukatı aracılığıyla Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na 'kasten yaralama', 'dolandırıcılık' ve 'hakaret' iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Yılmaz, saldırı anı görüntülerini, darp raporu ve sosyal medyada hakkında yapılan hakaret mesajlarını delil olarak sundu.

Yılmaz'ın çektiği görüntülerde; dükkana girişi, içerideki kişiye hitaben 'Selamünaleyküm. Bu şahıs F.E. bana telefonda küfür eden' dedikten sonra saldırıya uğraması yer alıyor.

'SÖZÜNE İTİBAR EDİLMEMELİ'

DHA muhabirinin telefonla görüştüğü F.E., Ramazan Yılmaz'ın psikolojik sorunları olduğunu öne sürerek, "Sağlıklı biri değil. Parasını iade ettiğimiz halde almadığını söylüyor. Hatta evine tamiri yapılan telefonu bırakmaya gittiğimizde; evde bir poşet dolusu telefonu olduğunu, bunları bize satmak istediğini söyledi. Hakkımızda yaptığı suç duyuruları takipsizlikle sona erdi. Bu, polis merkezinde polislere de zorluk çıkaran bir kişilik. Sözüne itibar edilmemeli. Ayrıca, tüketici hakem heyetine yaptığı başvuru da olumsuz sonuçlandı" dedi.

 

Mutluluğa arabulucu! Kazan kazan modeli
Kahveleri termosta, yemekleri sefer tasında! 10 parça elbise ve tek bir çatal...
Meteoroloji tarih verdi, İstanbul dahil! Kara kış geliyor
Karadeniz gazıyla ilgili flaş açıklama! 5 ay sürecek
Erdoğan'dan net mesaj: Bu milletin paraları onların cebine girmemeli
Hatayspor - G.saray maçının tartışmalı pozisyonlarını yorumladı
Hülya'nın yüzüğü dikkat çekti: Hazır değilim, çekmeyin!
Washington Post manşetten verdi! Yok etme görüntüleri Moskova'yı alarma geçirdi
Yeni kabus! Psikiyatrik hastalık pandemisi
Ivanka&Ulukaya yardım kampanyası
Kulübede gerginlik! 'İçeride görüşeceğiz'
Annesini dinlemedi, pişman oldu! 'Allah belamı verdi'
Böyle komşu düşman başına! 258 ailenin yaşadığı lüks sitede...
Geri sayım başladı! Yol süre yarım saatten 5 dakikaya düşüyor
Survivor All Star'da şoke eden sakatlık! 'Beni götürmeyin'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler