Geri Dön

Temel İhtiyaç Desteği kredisi başvuruları nasıl yapılır? Temel İhtiyaç kredisi sonuç sorgulama nasıl yapılır?

Temel İhtiyaç Desteği kredileri için başvurular hala devam ediyor. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası müşterileri'Temel İhtiyaç Desteği' kredisine başvurularını yaptılar yapmaya da devam ediyorlar. Şimdi bazıları başvuruların nasıl yapılacağını sorgularken bazıları da 'Temel İhtiyaç kredisi sonuç sorgulama nasıl yapılır?' sorusuna bir cevap bulmaya çalışıyor.

Temel İhtiyaç Desteği kredisi başvuruları nasıl yapılır? Temel İhtiyaç kredisi sonuç sorgulama nasıl yapılır?

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası corona virüsü nedeniyle zor günler geçiren müşterilerine kolaylık sağlayarak 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz daha sonra ise ertelemeli 'Temel İhtiyaç Destesiği' kredisi sağlıyor. Krediye yoğun bir ilgi sürüyor. Hala işlem yapmayanlar başvuruların nasıl yapılacağını araştırıken sonuçların ne zaman ve nasıl açıklanacağı da merak konusu...

VAKIFBANK

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında orta ve düşük gelir grubunda yer alan müşterilerimize finansman desteği sağlamak için hazırlanan “Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” kampanyası VakıfBank’ta.Kredinizi;10.000 TL’ye kadar,6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli,Aylık eşit taksitli,Aylık %0,49 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasından hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.Kredi Başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirmenin ardından şubeye gitmeden, VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi kanallarından kredinizi kullanarak anında hesabınıza aktarabilirsiniz.Başvurunuzun olumsuz bulunması durumunda ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisine Kamu Bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane içerisinden ise sadece bir kişi krediye başvuruda bulunabilecektir.Eşlerden yalnızca biri krediden faydalanabilecektir.Kredinin ödemesine 6 ay sonra başlanabilir, kredi kullanım esnasında tarafınıza bu seçenek sunulur.Kredi talebinizin değerlendirilmesi için KGF (Kredi Garanti Fonu) ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır. Detaylı aydınlatma metnine https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2540 adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.Bireysel İhtiyaç Desteği KredisiTemel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;10.000,-TL’ye kadar,6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,Aylık Eşit Taksitli,Kredi kullanabilecektir.

HALKBANK

Bireysel Temel İhtiyaç Destek KredisiNEDİR?Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerimizin gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur.Tutar ve Ödeme KoşullarıDilerseniz; 10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz.

NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi’nden hane halkı aylık geliri (aynı evde yaşayan eş ve çocuk) 5.000 TL ve altında olan ücretliler, asgari ücretliler, emekliler, serbest meslek mensubu olan müşterilerimiz yararlanabilecektir.Kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane içerisinden ise sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir.Başvurularınızı;Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuru àBireysel Kredi Başvurusu àKredi Türü: Tüketici Kredisi àKredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Başvuru àKredi Başvurusu àKredi Türü: Tüketici Kredisi àKredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.0 850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.Aralarında birer boşluk bırakarak “DESTEK, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: DESTEK 12345678910 3000 10000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

 

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber