Başvuru

Başvuru

Son dakika başvuru haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başvuru gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başvuru haber sayfamızda...

Başvuru

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 38.757 başvuru haberi bulunmuştur.
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek?
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek? 16 milyon emeklinin bayram ikramiyesi yüzde 50 artışla 3 bin TL’ye yükseltildi. Düzenleme TBMM’den geçti. Peki ikramiyeler ne zaman ödenecek? İşte detaylar...
3.03.2024 Ekonomi
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek?
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek? 16 milyon emeklinin bayram ikramiyesi yüzde 50 artışla 3 bin TL’ye yükseltildi. Düzenleme TBMM’den geçti. Peki ikramiyeler ne zaman ödenecek? İşte detaylar...
3.03.2024 Haberler
İnternetten 20 bin liralık tablet sipariş etti, paketten çıkanı görünce şoke oldu
İnternetten 20 bin liralık tablet sipariş etti, paketten çıkanı görünce şoke oldu İnternet sitesi üzerinden 20 bin lira değerinde tablet sipariş eden bedensel engelli Sibel Zengin, kargo paketini açınca gördüğü karşısında şoke oldu.
3.03.2024 Gündem
Sipariş ettiği tablet yerine taş geldi
Sipariş ettiği tablet yerine taş geldi Gaziosmanpaşa’da bedensel engelli Sibel Zengin, internet sitesi üzerinden 20 bin lira değerinde tablet sipariş etti. Zengin, kargo paketini açtığında ise hayatının şokunu yaşadı. Pakette tablet yerine taş çıktı. Hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Sibel Zengin, "Tüketici hakem heyetine de başvuru yaptık. Mağdur oldum, bu resmen insanları dolandırmak. Avukatımızla hukuki süreci başlattık. Yani taşı görünce şok oldum. Tablet beklerken taş geldi" dedi. Tüketici Konfederasyonu (TÜKONFED) Başkanı Aydın Ağaoğlu ise "Burada taş gönderilmesinin sebebini de savcılık açısından soruşturulduğunda 'depocu karıştırmış bu bir dolandırıcılık değil' demek için bazı açıkgöz satıcılar cep telefonu yerine salatalık, tablet yerine de taş gönderebiliyor" ifadelerini kullandı.
3.03.2024 Haberler
Depremzede kadınlar şiddetle de sarsıldı
Depremzede kadınlar şiddetle de sarsıldı Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı, 2023 faaliyet raporunu açıkladı.
3.03.2024 Gündem
Alper Gezeravcı gençlerle bir araya geldi! Uzaydaki ilk deneyini anlattı
Alper Gezeravcı gençlerle bir araya geldi! Uzaydaki ilk deneyini anlattı Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Antalya Diplomasi Forumu’nda (ADF) Dışişleri Bakan Yardımcısı Burak Akçapar’la birlikte gençlerin yer aldığı oturuma katıldı.
2.03.2024 Gündem
ÖSYM'den MSÜ sınavına ilişkin açıklama
ÖSYM'den MSÜ sınavına ilişkin açıklama Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanların Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavına başvuru yapamayacaklarını açıkladı.
2.03.2024 Gündem
EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI: Faizsiz evlilik kredisi başvuru son günü ne zaman? Yeni evleneceklere evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır?
EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI: Faizsiz evlilik kredisi başvuru son günü ne zaman? Yeni evleneceklere evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yeni evlenecekler için ‘Evlenecek Gençlerin Desteklenmesi Projesi’ başlatıldı. Faizsiz ve 2 yıl geri ödemesiz evlilik kredisi başvuruları pilot illerde sürüyor. 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları neler? Evlilik kredi desteği başvurusu nasıl yapılır?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
AİLE BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını atamaları ne zaman, başvuru şartları nedir?
AİLE BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI: Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını atamaları ne zaman, başvuru şartları nedir? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından personel alımı süreçleri devam ediyor. Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, şehit yakını, gazi ve gazi yakını ataması yapılacağını duyurdu. Peki, Aile Bakanlığı şehit yakını, gazi ve gazi yakını ataması ne zaman?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
İnsansız Deniz Aracı Yarışması için son başvuru tarihi 15 Mart
İnsansız Deniz Aracı Yarışması için son başvuru tarihi 15 Mart TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları kapsamında Milli Savunma Bakanlığı yürütücülüğünde düzenlenen İnsansız Deniz Aracı Yarışmasına katılım için son başvuru tarihi 15 Mart 2024.
2.03.2024 Teknoloji
KPSS TAKVİMİ 2024 ✍ KPSS Lisans - Ön Lisans - Ortaöğretim - DHBT | KPSS BAŞVURU NE ZAMAN? ÖSYM KPSS sınav tarihleri...
KPSS TAKVİMİ 2024 ✍ KPSS Lisans - Ön Lisans - Ortaöğretim - DHBT | KPSS BAŞVURU NE ZAMAN? ÖSYM KPSS sınav tarihleri... Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) tarihleri ÖSYM takviminde yer aldı. Bu sene KPSS ortaöğretim sınavı da düzenlenecek. 2024 KPSS ortaöğretim, ön lisans ve lisans sınavları yapılacak. Adaylar ise tarih sorgusuna başladı. İşte, KPSS sınav ve sonuç tarihleri...
2.03.2024 Bilgi Rehberi
Türkiye, bölgesinin işletme okulu merkezi
Türkiye, bölgesinin işletme okulu merkezi Sorbonne Üniversitesi’ni İstanbul’a taşıyan BMI Business School International Executive MBA Programı’na üçüncü dönem için başvurular başladı. Programa bölge ülkelerden yoğun ilgi var.
2.03.2024 Ekonomi
İklim Hedefi Hızlandırma Programı başlıyor
İklim Hedefi Hızlandırma Programı başlıyor UN Global Compact Türkiye, şirketleri iklim nötr olma yolunda bilime dayalı hedeflerinde ilerleme kaydetmeleri için uygulamaya koyduğu İklim Hedefi Hızlandırma Programı’na başvurular başladı.
2.03.2024 Ekonomi
Okuldaki müdür atamalarında değişiklik yapıldı
Okuldaki müdür atamalarında değişiklik yapıldı Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) Bağlı “Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”, Resmi Gazete’de dün yayınlanarak yürürlüğe girdi.
2.03.2024 Eğitim
57 maddelik plan! Yatırımlar için ‘Fonların Fonu’
57 maddelik plan! Yatırımlar için ‘Fonların Fonu’ Yatırım ortamını iyileştirmek için Türkiye’nin teknolojik gelişimine katkı sağlayacak yabancı uzmanların çalışma süreçleri kolaylaşacak. KDV’de istisna ve indirimli oran uygulaması azalırken yatırım için “Fonların Fonu” kurulacak.
2.03.2024 Ekonomi
2024 Yılının ALES BAŞVURU GİRİŞİ VE ÜCRETİ 📌 2024 ALES/1 başvurusu nasıl yapılır, kaç gün sürecek? ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte 2024 ÖSYM takvimi
2024 Yılının ALES BAŞVURU GİRİŞİ VE ÜCRETİ 📌 2024 ALES/1 başvurusu nasıl yapılır, kaç gün sürecek? ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte 2024 ÖSYM takvimi Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2024-ALES/1) başvuruları bugün başladı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan ALES ne zaman? ALES başvuru tarihi ve ücreti tek tek araştırılıyor. İşte takvimde yer alan ALES başvuru tarihi ve ücret bilgisi
1.03.2024 Bilgi Rehberi
OSYM.GOV.TR 📌 YKS geç başvuru tarihi ne zaman, geç başvuru ücret ne kadar? 2024 TYT - AYT - YDT geç başvuru kimler yapabilir, şartları nedir?
OSYM.GOV.TR 📌 YKS geç başvuru tarihi ne zaman, geç başvuru ücret ne kadar? 2024 TYT - AYT - YDT geç başvuru kimler yapabilir, şartları nedir? YKS geç başvuru işlemleriyle ilgili araştırmalar başladı. Mart ayına girmemize ramak kala gündeme gelen YKS geç başvuru tarihi ne zaman, ayın kaçında? YKS geç başvuru ücreti ne kadar, kimler geç başvuru yapabilir? soruları ilgi görüyor. 2024 TYT - AYT - YDT oturumlarına katılım sağlayacak vatandaşlar için YKS geç başvuru ayrıntıları şöyle
1.03.2024 Bilgi Rehberi
İşin peşini bırakmadı: İcra yoluyla Apple marka cep telefonunu tamir ettirdi
İşin peşini bırakmadı: İcra yoluyla Apple marka cep telefonunu tamir ettirdi Apple marka telefonundaki arızanın garanti kapsamında giderilmesini isteyen avukat Enes Malik Saran, yetkili servis tarafından kendisinden ücret talep edilince Tüketici Hakem Heyetine başvurdu.
1.03.2024 Ekonomi
2024-ALES/1 başvuruları başladı
2024-ALES/1 başvuruları başladı 21 Nisan 2024 tarihinde uygulanacak 2024 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'na (2024-ALES/1) başvurular başladı.
1.03.2024 Gündem
OSYM.GOV.TR 📍 DİKEY GEÇİŞ SINAVI DGS ne zaman? 2024 DGS başvuru tarihi ne zaman, ücreti ne kadar?
OSYM.GOV.TR 📍 DİKEY GEÇİŞ SINAVI DGS ne zaman? 2024 DGS başvuru tarihi ne zaman, ücreti ne kadar? Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile ilgili araştırmalar başladı. DGS başvurusunda bulunmak isteyenler, DGS ne zaman, başvuru tarihi, başvuru ücreti sorularına cevap arıyor. ÖSYM tarafından duyurulan DGS'nin başvuru ve sınav tarihi ne zaman? Eğitimini lisansa tamamlamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken takvim şu şekilde:
1.03.2024 Bilgi Rehberi
Özellikle seçtiler! Dört yılda bir gelen mutluluk
Özellikle seçtiler! Dört yılda bir gelen mutluluk 4 yılda bir kez gelmesinden dolayı özel bir tarih olan 29 Şubat’ta hayatını birleştirmek isteyen çiftler, evlendirme dairelerine koştu. Adana, Konya, Hatay başta olmak üzere tüm yurttaki çiftler soluğu nikah masasında aldı.
29.02.2024 Gündem
SON DAKİKA | Ankaragücü'nden TFF'ye Mert Hakan Yandaş başvurusu!
SON DAKİKA | Ankaragücü'nden TFF'ye Mert Hakan Yandaş başvurusu! MKE Ankaragücü, Fenerbahçe ile oynadıkları karşılaşmanın ardından Mert Hakan Yandaş'ın tribünlere yönelik hareketlerinden dolayı TFF'ye başvuru yapacağını açıkladı.
29.02.2024 Ankaragücü
İnşaat işiyle uğraşıyordu, sera kurup üretime başladı
İnşaat işiyle uğraşıyordu, sera kurup üretime başladı Ankara’da inşaat yapı malzemeleri işiyle uğraşan Ömer Durak, organik tarım okuyan oğlunun yönlendirmesiyle memleketi Yozgat’a gelerek 2 dönüm alana kurduğu serada üretim yapmaya başladı.
29.02.2024 Ekonomi
KENTSEL DÖNÜŞÜM HİBE VE KREDİ DESTEĞİ 2024: Kentsel dönüşüm destek başvurusu ne zaman, ödemeler ne kadar olacak?
KENTSEL DÖNÜŞÜM HİBE VE KREDİ DESTEĞİ 2024: Kentsel dönüşüm destek başvurusu ne zaman, ödemeler ne kadar olacak? Kentsel dönüşümde hibe ve kredisi desteği başvuru detayları araştırılıyor. İstanbul'da başlatılan kentsel dönüşüm uygulaması kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 'Yarısı Bizden' kampanyası başlatıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karar sonrası, hak sahiplerine konut ve iş yerleri için hibe ve kredi desteği verilecek. Peki, 'Yarısı Bizden' kampanyası kentsel dönüşüm destek ödemeleri ne zaman başlayacak ve ne kadar olacak? İşte, detaylar...
28.02.2024 Bilgi Rehberi
ABD'de mortgage faizi geriledi
ABD'de mortgage faizi geriledi ABD'de mortgage başvuruları üst üste üçüncü haftasında da düşüş gösterdi. 30 yıllık faiz hafif aşağı geldi.
28.02.2024 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Başvuru ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.