Geri Dön
GündemTerhisler ne zaman başlıyor? Terhis tarihleri...

Terhisler ne zaman başlıyor? Terhis tarihleri...

Coronavirüs nedeniyle vatani görevini yapan askerlerin terhisleri ileri bir tarihe alınmıştı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar daha önce terhis tarihlerini duyurmuştu, Bakan Akar bugün yine bir hatırlatma yaptı. Peki, Terhisler ne zaman başlıyor?

Terhisler ne zaman başlıyor? Terhis tarihleri...

Corona virüs ulaşımdan eğitime birçok alanı etkiledi... Covid-19 nedeniyle askerlik yerlerinin açıklanma tarihi ve terhis tarihleri ileri alındı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bugün yine bir hatırlatma yaparak terhis tarihlerini paylaştı. İşte detaylar...

TERHİSLER NE ZAMAN?

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "31 Mayıs Pazar gününden itibaren terhisleri başlatacağız. Bununla ilgili önemli tedbirler alındı" dedi.

Bakan Akar, "Terhis olacak gençlerimiz 18 Mayıs'tan bu yana tedbir amaçlı gözetim altında. Şu ana kadar bunlar arasında herhangi bir vakaya rastlanmadı" diye konuştu. Bakan Akar, "Amacımız Mehmetçiği evlerine sağlıklı olarak göndermek, evlerinden birliklerimize gelecek gençlerimizin sağlam şekilde intikalini sağlamaktır" açıklamasını yaptı.

Tiramisu tarifi21 Mart Dünya Tiramisu Günü için Kurukahveci Mehmet Efendi ile efsane bir tiramisu tarifi hazırladık! (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet