Hulusi Akar

Hulusi Akar

Son dakika hulusi akar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hulusi akar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hulusi akar haber sayfamızda...

Hulusi Akar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.887 hulusi akar haberi bulunmuştur.
Bakan Akar'dan Preveze Deniz Zaferi yıl dönümü mesajı
Bakan Akar'dan Preveze Deniz Zaferi yıl dönümü mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Deniz Kuvvetlerimiz mavi vatanımızdaki hak, alaka ve menfaatlerimizi korumanın yanı sıra Atlantik'ten Hint Okyanusu'na kadar uzanan denizlerde şanlı sancağımızı şerefle dalgalandırarak bölge ve dünya barışına önemli katkılarda bulunmaya ve asil milletimizin gururu olmaya devam etmektedir." ifadesini kullandı.
26.09.2021Gündem
'Teknofest seneye dünyaya açılıyor'
'Teknofest seneye dünyaya açılıyor'Cumhurbaşkanı Erdoğan önümüzdeki yıl Teknofest’in uluslararası arenaya taşınacağını, Azerbaycan ile dost ve müttefik ülkelerde düzenleneceğini söyledi. Erdoğan, “Varsın birileri gençleri ayrım yapmadan kucaklamak yerine kutuplaştırmanın peşine düşsün. Biz gençlerimize inanıyoruz” dedi.
26.09.2021Siyaset
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Piyade Uzman Çavuş Faruk Eser'in şehit olduğu acı haberini duyurdu. Hakkari'de, üs bölgesinde mevzilerin gözetleme ve ateş sahalarını temizlemek için ağaç kesimi sırasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Faruk Eser'in (23) acı haberi, memleketi Aksaray'daki baba evine ulaştı.
24.09.2021Gündem
Bakan Akar, Lübnan Silahlı Kuvvetler Komutanı Korgeneral Aoun'u kabul etti
Bakan Akar, Lübnan Silahlı Kuvvetler Komutanı Korgeneral Aoun'u kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Lübnan Silahlı Kuvvetler Komutanı Korgeneral Joseph Aoun'u kabul etti.
24.09.2021Siyaset
Bakan Akar, Nijer Savunma Bakanı ile görüştü
Bakan Akar, Nijer Savunma Bakanı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Nijer Savunma Bakanı Alkassoum Indatou ile görüştü.
24.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Libya Başkanlık Konseyi Başkanı El-Menfi görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Libya Başkanlık Konseyi Başkanı El-Menfi görüştüTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'ta Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Yunus el-Menfi ile bir araya geldi.
23.09.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'den ayrıldı
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'den ayrıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere geldiği New York'tan "TC-TRK" uçağı ile İstanbul'a gitti.
23.09.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan New York'ta kritik temaslar
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan New York'ta kritik temaslar Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'taki temasları sürüyor. Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı, Hırvatistan eski Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitarovic ile Bulgaristan eski Cumhurbaşkanı Petar Stoyono'vu kabul etti. Erdoğan daha sonra Burundi ve Irak liderleri ile bir araya geldi.
23.09.2021Siyaset
ABD ile yıl sonu hedefi 25 milyar $
ABD ile yıl sonu hedefi 25 milyar $New York’ta Türkiye Yatırım Konferansı’nda Türk ve ABD’li iş insanlarına hitaben konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “ABD ile ikili ticaret hacmimizin yıl sonunda 25 milyar dolara ulaşmasını bekliyoruz” dedi
22.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan New York'ta peş peşe kritik temaslar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan New York'ta peş peşe kritik temaslarSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere bulunduğu New York'ta peş peşe kritik temaslarda bulunuyor.
22.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'ta Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'ta Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere bulunduğu New York'ta, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ile bir araya geldi.
21.09.2021Haberler
Son dakika! Erdoğan'dan ABD'deki iş insanlarına çağrı: Sağlam duruş sergileyeceğinize inanıyorum
Son dakika! Erdoğan'dan ABD'deki iş insanlarına çağrı: Sağlam duruş sergileyeceğinize inanıyorumSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'deki iş insanlarının art niyetli, hukuki ve tarihi gerçeklerden uzak faaliyetlere karşı sağlam bir duruş sergileyeceğine inandığını ifade etti. Erdoğan, 'İş insanlarımızla birlikte salgın sonrası dönemi doğru şekilde değerlendirmemiz halinde 100 milyar dolar hedefimize rahatlıkla ulaşacağımıza inanıyorum' dedi.
21.09.2021Siyaset
Son dakika haberi: Erdoğan'dan Yeni Türkevi açıklaması: Türkiye bir başyapıt ortaya çıkardı
Son dakika haberi: Erdoğan'dan Yeni Türkevi açıklaması: Türkiye bir başyapıt ortaya çıkardıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümü olan 2023'e giden süreçte New York'ta açılan yeni Türkevi binasının, Türkiye'nin uluslararası toplumdaki yerinin bir yansıması olacağını ifade etti. Erdoğan, 'Türkiye bu eserle beraber büyüklüğünü, birikimini ve artan gücünü yansıtan bir başyapıt ortaya çıkardı.' dedi.
21.09.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de peş peşe kritik görüşmeler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de peş peşe kritik görüşmelerSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere geldiği New York'ta İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ı kabulü sona erdi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'i kabul etti.
21.09.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan ABD'de çok net FETÖ mesajı: Artık gün gibi ortada
Son dakika: Erdoğan'dan ABD'de çok net FETÖ mesajı: Artık gün gibi ortadaGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesince (TASC) düzenlenen "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" başlıklı konferansa katılarak konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada 'Takiye ve tedbir kılıfı altında, karanlık yüzlerini gizlemeye çalışsalar da FETÖ'nün eli kanlı bir terör örgütü olduğu artık gün gibi ortadadır' dedi.
20.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'taki Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere "TC-TRK" uçağıyla ABD'ye geldi.
19.09.2021Siyaset
"Türkiye, terör kırmızı çizgimiz mesajı verecek"
"Türkiye, terör kırmızı çizgimiz mesajı verecek"Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri’ne gidiyor. Orada temaslarda bulunacak. Peki, Washington ile Ankara arasındaki en büyük sorun ne? Birçok uzmana göre; bu sorunun cevabı, Terör Örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG'nin terör koridoru oluşturma girişimi. Gazeteci Yazar Bünyamin Aygün konuyla ilgili, CNN TÜRK'te açıklamalarda bulundu.
19.09.2021Gündem
ABD ile ilişkilerde terör çıkmazı
ABD ile ilişkilerde terör çıkmazıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri’ne gidiyor. Orada temaslarda bulunacak. Peki, Washington ile Ankara arasındaki en büyük sorun ne? Birçok uzmana göre; bu sorunun cevabı, Terör Örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG'nin terör koridoru oluşturma girişimi. Gazeteci Yazar Bünyamin Aygün konuyla ilgili, CNN TÜRK'te açıklamalarda bulundu.
19.09.2021Haberler
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Gaziler Günü mesajı
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Gaziler Günü mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Cumhuriyet tarihimizin en yoğun, etkin ve kapsamlı mücadelesini verdiğimiz bu dönemde TSK'nın elde ettiği tüm başarılarda en büyük pay, aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize aittir." ifadesini kullandı.
18.09.2021Siyaset
Bakan Akar: Ocak 2021'den itibaren 1976 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar: Ocak 2021'den itibaren 1976 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 24 Temmuz 2015'ten bugüne kadar 18 bin 502, 1 Ocak 2021'den itibaren ise 1976 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
17.09.2021Siyaset
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehit
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehitSon dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin bölgesinde el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması nedeniyle ağır yaralan Piyade Uzman Çavuş Ümit Solak'ın, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu bildirdi.
17.09.2021Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü. Görüşmede iki ülke arasındaki askeri eğitim ve savunma sanayii alanlarında iş birliğinin artarak devam etmesinin önemi vurgulandı.
17.09.2021Siyaset
Türkiye'nin yeni zırhlı aracı Altuğ 8x8 göreve hazırlanıyor
Türkiye'nin yeni zırhlı aracı Altuğ 8x8 göreve hazırlanıyorTürk savunma sanayisinin zırhlı kara aracı üreticilerinden BMC, 8x8 sınıfındaki yeni zırhlı muharebe aracı ve personel taşıyıcı Altuğ'u göreve hazırlıyor.
16.09.2021Haberler
Bakan Akar, AA Genel Müdürü Karagöz'ü kabul etti
Bakan Akar, AA Genel Müdürü Karagöz'ü kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz'ü kabul etti.
15.09.2021Siyaset
Son dakika... Bakan Akar'dan Ermenistan açıklaması
Son dakika... Bakan Akar'dan Ermenistan açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Org. Zakir Hasanov ile Konya’da bir araya geldi. Her iki Bakan, Türkiye ve Azerbaycan Hava Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen TURAZ Şahini 2021 Tatbikatı’nın Seçkin Gözlemci Günü’ne katıldı. Burada konuşma yapan Bakan, "Bizim temennimiz Ermenistan'ın ateşkese uyması, herhangi bir yanlışlık yapmaması ve bölgede ateşkesin kalıcı hale gelmesi, istikrarın sağlanmasıdır" dedi. TURAZ Şahini 2021 Tatbikatı’nın Seçkin Gözlemci Günü’nde, SOLOTÜRK de bir gösteri uçuşu gerçekleştirdi. Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, telsizle Solotürk pilotunu tebrik ederek "Bizim için her zaman heyecan ve gurur kaynağı oldunuz." ifadelerine yer verdi.
15.09.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

erdoğanabdhulusi akarrecep tayyip erdoğanmsb

Hulusi Akar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.