Hulusi Akar

Hulusi Akar

Son dakika hulusi akar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hulusi akar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hulusi akar haber sayfamızda...

Hulusi Akar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.589 hulusi akar haberi bulunmuştur.
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar'dan önemli açıklamalar! "Bu bir beka meselesidir"
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar'dan önemli açıklamalar! "Bu bir beka meselesidir" Kayseri'de Savunma Sanayi konulu toplantı düzenlendi. Toplantıda konuşan Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar "Bir savaşın içindeyiz. Savunma sanayi meselesi yatırım yapıp kar etme serüveni değil, bu bir beka meselesi" dedi.
26.02.2024 Gündem
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar: Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayacağız
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar: Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayacağız Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ile komisyon üyeleri, çeşitli ziyaretler için geldiği Kayseri'de şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.
25.02.2024 Gündem
Ege Kariyer Fuarı başladı! Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi düzenledi
Ege Kariyer Fuarı başladı! Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi düzenledi Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin düzenlediği Ege Kariyer Fuarı başladı. Fuarın açılışında İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay önemli açıklamalar yaptı.
21.02.2024 Gündem
Hulusi Akar: Mehmetçiğin nefesi teröristlerin ensesinde
Hulusi Akar: Mehmetçiğin nefesi teröristlerin ensesinde Eskişehir’de ‘Türkiye’nin Güvenlik Politikası’ konulu programda konuşan eski Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kahramanmaraş depremlerinin ilk saatinden itibaren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin sahada olduğunu ve aralıksız görev yaptığını belirterek, "Fakat bazı kişiler maalesef hayasızlık yapıyor, ahlaksızlık yapıyor, terbiyesizlik yapıyor, yanlış yapıyor" dedi.
12.02.2024 Haberler
Hulusi Akar: Mehmetçiğin nefesi teröristlerin ensesinde
Hulusi Akar: Mehmetçiğin nefesi teröristlerin ensesinde Eskişehir’de ‘Türkiye’nin Güvenlik Politikası’ konulu programda konuşan eski Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kahramanmaraş depremlerinin ilk saatinden itibaren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin sahada olduğunu ve aralıksız görev yaptığını belirterek, "Fakat bazı kişiler maalesef hayasızlık yapıyor, ahlaksızlık yapıyor, terbiyesizlik yapıyor, yanlış yapıyor" dedi.
12.02.2024 Gündem
Dünyadan uzanan yardım elleri
Dünyadan uzanan yardım elleri Büyük felaketin ardından dünyanın dört bir yanından devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları da yardım için harekete geçti. Yabancı arama kurtarma ekipleri ve yurt dışındaki yardım kampanyaları, dayanışma ruhunun önemli bir parçası oldu.
6.02.2024 Gündem
Sivas'ta 4.4 büyüklüğünde deprem
Sivas'ta 4.4 büyüklüğünde deprem Sivas'ın Gürün ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
20.01.2024 Gündem
Bakan Bolat'tan Lefkoşa Büyükelçiliği'ne ziyaret
Bakan Bolat'tan Lefkoşa Büyükelçiliği'ne ziyaret Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliğini ziyaret etti.
19.01.2024 Gündem
Hulusi Akar'dan terörle mücadele mesajı: Kaynağında yok etmeye mecburuz
Hulusi Akar'dan terörle mücadele mesajı: Kaynağında yok etmeye mecburuz Hulusi Akar'dan terörle mücadele mesajı: Kaynağında yok etmeye mecburuz
19.01.2024 Haberler
Hulusi Akar'dan terörle mücadele mesajı: Kaynağında yok etmeye mecburuz
Hulusi Akar'dan terörle mücadele mesajı: Kaynağında yok etmeye mecburuz Meclis Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, CNN TÜRK'e özel açıklamalarda bulundu. Akar, "Hudutlarımızı korumak bakımından terörü kaynağında yok etme mecburiyetindeyiz" dedi.
19.01.2024 Gündem
AK Parti'nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç oldu
AK Parti'nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç oldu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklayarak, mevcut başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın Kayseri’de Büyükşehir Belediye Başkan adayları olduğunu duyurdu.
18.01.2024 Gündem
Şehitler ve Gazze için tek yürek
Şehitler ve Gazze için tek yürek ‘Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet’ yürüyüşü için Galata Köprüsü’nde buluşan yaklaşık 250 bin kişi teröre ve İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırısına tepki gösterdi.
2.01.2024 Gündem
Hulusi Akar: İnsan olan, vicdanı olan herkes ayakta
Hulusi Akar: İnsan olan, vicdanı olan herkes ayakta CNN TÜRK'ten Göksu Öngören Özgür'e açıklamalarda bulunan AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar şu ifadeleri kullandı; Hepinizin bildiği gibi hem ülkemize karşı hem de Filistinli kardeşlerimiz gibi bir toplulukta da maalesef terör uygulanıyor, vahşet uygulanıyor. Onlara karşı ciddi şekilde bir katliam uygulanıyor. Dolayısıyla biz bir taraftan kendi ülkemizi korumak için terörle mücadelemizi yoğun bir şekilde sürdürürken diğer taraftan da dost ve kardeş ülkelerdeki kardeş coğrafyalardaki iyi insanlara karşı işlenen zulmü de görüyoruz. Onlarla beraberiz.
1.01.2024 Haberler
İstanbul'da tarihi yürüyüş: On binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geldi
İstanbul'da tarihi yürüyüş: On binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geldi Yeni yılın ilk gününde İstanbul'dan Filistin mesajı verildi. On binlerce kişi "şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet" dedi.
1.01.2024 Gündem
Ölen 12, öldüren 13 yaşında! Hürkan Samet Durmaz'a acı veda
Ölen 12, öldüren 13 yaşında! Hürkan Samet Durmaz'a acı veda Kayseri'de tartıştığı ortaokul arkadaşı T.Ş. (13) tarafından bıçakla öldürülen Hürkan Samet Durmaz (12), kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Olayla ilgili gözaltına alına T.Ş. ve yanında bulunan Ş.K. de (13) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
13.12.2023 Haberler
Ölen 12, öldüren 13 yaşında! Hürkan Samet Durmaz'a acı veda
Ölen 12, öldüren 13 yaşında! Hürkan Samet Durmaz'a acı veda Kayseri'de tartıştığı ortaokul arkadaşı T.Ş. (13) tarafından bıçakla öldürülen Hürkan Samet Durmaz (12), kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Olayla ilgili  gözaltına alına T.Ş. ve  yanında bulunan Ş.K. de (13) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
13.12.2023 Gündem
Kurtulmuş'tan ABD'ye Gazze tepkisi: Bu kabul edilemez
Kurtulmuş'tan ABD'ye Gazze tepkisi: Bu kabul edilemez TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, ABD'nin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde, Gazze'de acilen insani ateşkes talep edilen karar tasarısını veto etmesiyle ilgili konuştu.
9.12.2023 Haberler
Kurtulmuş'tan ABD'ye Gazze tepkisi: Bu kabul edilemez
Kurtulmuş'tan ABD'ye Gazze tepkisi: Bu kabul edilemez TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş,  ABD'nin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde, Gazze'de acilen insani ateşkes talep edilen karar tasarısını veto etmesiyle ilgili konuştu.
9.12.2023 Gündem
İbrahim Öztürk annesine son görevini yaptı
İbrahim Öztürk annesine son görevini yaptı Altay'ın tecrübeli oyuncusunun vefat eden annesi Kibar Öztürk (65) son yolculuğuna uğurlandı.
8.12.2023 1.Lig
'İsrail'de nükleer silah, Filistin'de sapan taşı var'
'İsrail'de nükleer silah, Filistin'de sapan taşı var' TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, "Bu, bir katliam. İsrail katliamı. Gazze katliamı. İsrail soykırımı, Gazze soykırımı. Bu bir alçaklık, namussuzluk. Bu, insan dışı bir şey. Burada savaş yok. Savaş 2 ordu arasında olur. En son ortaya nükleer silah da çıktı. Karşıda ne var? Sapan taşı var" dedi.
3.12.2023 Gündem
'Gazze'ye 214 ton insani yardım ulaştırdık'
'Gazze'ye 214 ton insani yardım ulaştırdık' Bakan Uraloğlu, Gazze'ye 13 Ekim'den bu yana 214 ton insani yardım malzemesi ulaştırdıklarını belirterek, "İlave yardımlarımızın denizyoluyla sevkine yönelik planlamalarımız da sürmektedir" dedi.
29.11.2023 Gündem
1899 doğumlu, 124 yaşındaki Elmas nine hayatını kaybetti
1899 doğumlu, 124 yaşındaki Elmas nine hayatını kaybetti 1899 doğumlu 150'den fazla torunu olan Elmas Kırtepe, 124 yaşında hayatını kaybetti.
28.11.2023 Gündem
Eurofighter ile Yunanistan'a cevap! 'Doğru anlaşmayla kendi silahlarımızı da takarız'
Eurofighter ile Yunanistan'a cevap! 'Doğru anlaşmayla kendi silahlarımızı da takarız' Milli Savuma Bakanı Yaşar Güler'in, "40 adet Eurofighter almayı planlıyoruz" açıklaması gözleri İngiltere, Almanya, İspanya ve İtalya ortaklığında üretilen savaş uçağına çevirdi. Olası bir alımda F-102 uçaklarından sonra ilk kez delta kanatlı bir uçağa sahip olacak Türkiye, bu hamleyle Yunanistan'a cevap vermiş olacak. "Doğru anlaşma yapılırsa kendi silahlarımızı da takabiliriz" diyen Savunma ve Denizcilik Araştırmacısı Kozan Selçuk Erkan yorumladı.
20.11.2023 Gündem
KKTC’nin kuruluş yıl dönümü kutlandı
KKTC’nin kuruluş yıl dönümü kutlandı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) kuruluşunun 40. yıl dönümü törenlerle kutlandı.
16.11.2023 Gündem
Hulusi Akar: Eli kanlı Netanyahu masum insanları vurmaktan çekinmiyor
Hulusi Akar: Eli kanlı Netanyahu masum insanları vurmaktan çekinmiyor Hulusi Akar, "Şu anda bazı alçakların, bazı hainlerin alçakça çocuğa, kadınlara el kaldırması gerçekten iğrenç. Artık hukuk bitti, kanunlar bitti, yasalar bitti, davalar bitti. En sonunda insanlık bitti. Eli kanlı Netanyahu alçağı, çocukları, kadınları, kızları, silahı, aracı gereci olmayan masum insanları, vurmaktan çekinmiyor" açıklamasında bulundu.
6.11.2023 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Hulusi Akar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.