Geri Dön
GündemTOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır? 2019 TOKİ kura sonuçları sorgulama!

TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır? 2019 TOKİ kura sonuçları sorgulama!

Binlerce İstanbullu vatandaşın merakla araştırdığı TOKİ, İstanbul kuraları gerçekleştirildi. Peki TOKİ İstanbul kura çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? İşte TOKİ kura sonuçları sorgulama ile ilgili tüm ayrıntılar...

TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır? 2019 TOKİ kura sonuçları sorgulama!

TOKİ, İstanbul kura çekiliş sonuçları açıklandı. İstanbul'da gerçekleştirilecek 6 bin 300 konut için 511 bin başvuru yapıldı. Başvuruların ardından İstanbul için kura çekilşine en çok başvurunun yapıldığı Başakşehir Kayabaşı konutlarından başlandı. 26 Haziran tarihinde 2+1 konutlar için yapılan kura çekilişlerinin ardından 27 Haziran tarihinde 3+1 hak sahiplerini belirleyecek olan kuralar gerçekleştirildi. 28 Haziran'da Silivri, 1 Temmuz'da Tuzla, 2 Temmuz'da Ayazma kura çekilişleri yapılarak hak sahipleri açıklandı. Kuralar öncesinde başvuruları geçerli olan ve geçersiz olan adayların listeleri resmi site üzerinden açıklandı.

TOKİ, İSTANBUL KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Koçköprü Baraj Gölü'ndeki balık ölümlerinin nedeni belli olduVan'ın Erciş ilçesinde bulunan Koçköprü Baraj Gölü'ndeki balık ölümlerinin nedeni belli oldu. Bölgede inceleme yapan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Akkuş, "Balık ölümlerinin nedeni, ötrofikasyon; büyük su kitlelerinde gerçekleşen plankton ve alglerin artışı" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner