Toki

Toki

Son dakika toki haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toki gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toki haber sayfamızda...

Toki

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.728 toki haberi bulunmuştur.
Bakan Kurum: 76 bin konutumuzu 11 ilimizde vatandaşlarımıza teslim ettik
Bakan Kurum: 76 bin konutumuzu 11 ilimizde vatandaşlarımıza teslim ettikÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şu ana kadar 76 bin konutumuzu 11 ilimizde vatandaşlarımıza teslim ettik. Yıl sonuna kadar bu teslimi 200 bin konuta çıkarmak için azimle ve gayretle çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.
20.07.2024Gündem
Bakan Yerlikaya: Bugün itibarıyla çökerttiğimiz suç örgütü sayısı 619
Bakan Yerlikaya: Bugün itibarıyla çökerttiğimiz suç örgütü sayısı 619İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uluslararası, ulusal, bölgesel ve yerel ölçekte çökertip adalete teslim ettikleri organize suç örgütü sayısının 619 olduğunu bildirdi.
19.07.2024Haberler
Bakan Kurum Şanlıurfa'da deprem konutlarını inceledi
Bakan Kurum Şanlıurfa'da deprem konutlarını incelediÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Şanlıurfa'da TOKİ Deprem Konutlarında incelemede bulundu.
19.07.2024Haberler
Bakan Yerlikaya: Bugün itibarıyla çökerttiğimiz suç örgütü sayısı 619
Bakan Yerlikaya: Bugün itibarıyla çökerttiğimiz suç örgütü sayısı 619İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uluslararası, ulusal, bölgesel ve yerel ölçekte çökertip adalete teslim ettikleri organize suç örgütü sayısının 619 olduğunu bildirdi.
19.07.2024Gündem
Bakan Kurum Şanlıurfa'da deprem konutlarını inceledi
Bakan Kurum Şanlıurfa'da deprem konutlarını incelediÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Şanlıurfa'da TOKİ Deprem Konutlarında incelemede bulundu.
19.07.2024Gündem
Bakan Kurum: Yıl sonuna kadar en az 200 bin konutu teslim edeceğiz
Bakan Kurum: Yıl sonuna kadar en az 200 bin konutu teslim edeceğizYıl sonuna kadar toplamda en az 200 bin konutu teslim edeceklerini belirten Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “İnşallah bur çerçevede her ay 25-30 bin konutun teslimiyle birlikte ailelerimize evlerine kavuşana kadar durmadan duraksamadan çalışacağız. Kardeşlerimize verdiğimiz sözleri tutacağız. 2025 yılı sonuna kadar, 11 ilde 6 Şubat depremi nedeniyle evine girmeyen hiçbir afetzede vatandaşımız kalmayacak” dedi.
19.07.2024Ekonomi
TOKİ ZAM ORANI 2024 🏠 TOKİ Temmuz - Aralık taksit artışı ne kadar oldu? TOKİ taksit indirimi son durum...
TOKİ ZAM ORANI 2024 🏠 TOKİ Temmuz - Aralık taksit artışı ne kadar oldu? TOKİ taksit indirimi son durum...TOKİ taksit artışında yarı yarıya indirim uygulanacak! Temmuz ve Aralık dönemi için konut ve arsa taksit artış oranı duyuruldu. TOKİ borç bakiyeleri ve taksit bedelleri ne oldu? TOKİ taksit artış indirimi oranı...
19.07.2024Bilgi Rehberi
Araç alacaklar dikkat! Nedeni belli oldu: Yılın en düşük seviyesi görüldü
Araç alacaklar dikkat! Nedeni belli oldu: Yılın en düşük seviyesi görüldüİkinci el araç piyasasını ilgilendiren haziran ayı araştırması yayınlandı. Buna göre haziranda reel bazda ikinci el araç fiyatlarında düşüş dikkat çekici boyutlara ulaştı. Peki ikinci el fiyatlar daha fazla düşer mi? Gerilemenin sebepleri neler? İlanlarda en çok satılan marka ve modeller hangileri? İşte detaylar...
19.07.2024Ekonomi
Emekliye promosyon güncelleme fırsatı! Yüksek maaşa yüksek ödeme imkanı
Emekliye promosyon güncelleme fırsatı! Yüksek maaşa yüksek ödeme imkanıYeni dönem zamlı maaşların belli olmasıyla emekliler promosyon hesabı yapmaya başladı. Bankalarda promosyonlar artmasa dahi emekliler zam aldıklarından dolayı bankanın ödediği bir üst promosyon limitine geçebiliyor. İşte zamlı maaşa yüksek promosyon fırsatı...
19.07.2024Ekonomi
TOKİ aylık ödemesi yüzde 24 artacak
TOKİ aylık ödemesi yüzde 24 artacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ konutlarında oturan ve ödemeleri devam eden vatandaşların aylık taksitlerine yönelik zam oranlarına katkı sağladıklarını açıkladı.
19.07.2024Ekonomi
Bakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını inceledi
Bakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını incelediÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da yapımı devam eden deprem konutlarında incelemelerde bulundu.
18.07.2024Haberler
Bakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını inceledi
Bakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını incelediÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da yapımı devam eden deprem konutlarında incelemelerde bulundu.
18.07.2024Gündem
Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde 55 kişi zehirlendi
Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde 55 kişi zehirlendiDiyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde dün öğle saatlerinde verilen yemekten zehirlenen sağlık çalışanları ve refakatçiler zehirlenme şüphesiyle hastanenin acil servisine başvurdu. Hastanede 55 kişinin tedavisi devam ediyor.
18.07.2024Gündem
Evde bakım ve yaşlı aylığı destek ödemeleri arttı! Bakan Göktaş'tan son dakika açıklaması
Evde bakım ve yaşlı aylığı destek ödemeleri arttı! Bakan Göktaş'tan son dakika açıklamasıDoğurganlık oranının düşmesiyle ilgili, önemli bir saha çalışması başlatacaklarını belirten Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, 4 bakanlıktan oluşan bir çalışma grubu oluşturacaklarını açıkladı. Öte yandan Bakan Göktaş, evde bakım ve yaşlı aylıklarının artığını söyleyerek yeni rakamları paylaştı.
18.07.2024Ekonomi
Bakan Kurum: TOKİ konut taksitlerinde yüzde 50 ödeme kolaylığı
Bakan Kurum: TOKİ konut taksitlerinde yüzde 50 ödeme kolaylığıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “TOKİ konut taksitlerine TÜFE’yi referans aldık, artış oranı yüzde 49 yerine yüzde 24 oldu.” dedi.
18.07.2024Ekonomi
Erdoğan imzaladı! Yeni atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Erdoğan imzaladı! Yeni atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıCumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığına Hakkı Susmaz, TOKİ Başkanlığına Mustafa Levent Sungur, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne Hakan Gedikli getirildi. Öte yandan Tokat Valiliği'ne Abdullah Köklü getirildi.
17.07.2024Gündem
Sakarya'da korku dolu dakikalar! Oksijen yüklü tankerde sızıntı ekipleri harekete geçirdi
Sakarya'da korku dolu dakikalar! Oksijen yüklü tankerde sızıntı ekipleri harekete geçirdiSapanca'da park halinde duran oksijen yüklü bir tankerde sızıntı olması ekipleri harekete geçirdi. İşte o detaylar...
16.07.2024Gündem
Türkiye-İran sınırında 'fay' araştırması!
Türkiye-İran sınırında 'fay' araştırması!Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Afet Yönetimi ve Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Azad Sağlam Selçuk'un öncülüğündeki akademisyenler, kazı çalışmalarıyla Türkiye-İran sınırında deprem üretme potansiyeli olan Başkale ilçesindeki fayda araştırma yapıyor.
16.07.2024Gündem
Vatandaşlar TOKİ istedi! Bakan Kurum 'hayırlı olsun' dedi
Vatandaşlar TOKİ istedi! Bakan Kurum 'hayırlı olsun' dediÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinden en çok etkilenen illerden Osmaniye ve Adana’da depremzede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.
16.07.2024Ekonomi
Bakan Kurum'dan Adana'da depremzedelere ziyaret
Bakan Kurum'dan Adana'da depremzedelere ziyaretBakan Kurum Adana'da TOKİ konutlarına yerleşen depremzedelere ziyarette bulundu. İşte detaylar...
14.07.2024Gündem
Bakan Kurum açıkladı: Yıl sonuna kadar en az 200 bin konutu 11 ilde teslim edeceğiz
Bakan Kurum açıkladı: Yıl sonuna kadar en az 200 bin konutu 11 ilde teslim edeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Şu ana kadar toplamda 76 bin yuvamızı kardeşlerimize teslim ettik. Yıl sonuna kadar toplamda en az 200 bin konutu 11 ilde teslim edeceğiz" dedi.
14.07.2024Ekonomi
Göl manzaralı TOKİ konutları tatil köyünü aratmıyor
Göl manzaralı TOKİ konutları tatil köyünü aratmıyorElazığ'da 2020'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Gezin köyünde yapılan göl manzaralı çelik konstrüksiyonlu evler, tatil köyünü andırıyor. Köylüler tarafından villa siteleri olarak anılan konutlar, konumu ve manzarası ile dikkat çekiyor.
14.07.2024Ekonomi
Ünlü oyuncunun bakıcılarla başı dertte! '13'üncü ile de yollarımızı ayırdık'
Ünlü oyuncunun bakıcılarla başı dertte! '13'üncü ile de yollarımızı ayırdık'Şiva Behrouzfar ile mutlu bir evlilik sürdüren Toygan Avanoğlu, önceki gün Selimiye'de görüntülendi. Kızları Derin için tuttukları 13'üncü yardımcıyla da yollarını ayırdıklarını açıklayan oyuncu, bakıcı konusunda basın mensuplarına dert yandı.
14.07.2024Cadde
Kahreden haber! Matematik öğretmeni evinde ölü bulundu
Kahreden haber! Matematik öğretmeni evinde ölü bulunduBatman’da evinde kalp krizi geçiren öğretmen Burhanettin Erdinç (48), yaşamını yitirdi. Erdinç'in yaklaşık 3 ay önce de kalp krizi geçirdiği öğrenildi.
8.07.2024Gündem
Zeynep’i öldürüp bavula koyup dere yatağına attılar! 11 yıllık cesetsiz cinayette yeni gelişme
Zeynep’i öldürüp bavula koyup dere yatağına attılar! 11 yıllık cesetsiz cinayette yeni gelişmeAdana’da 11 yıl önce Zeynep Söğüt'ü (33) boğarak öldürüp, cesedini koydukları bavulu dere yatağına attıkları iddiasıyla müebbet hapse çarptırılan Savaş Sanatma (42) ve Ersin Yalçınkaya (48) ile 3 yıl hapse mahkum edilen Nazlı Tuğlucan'a (44) verilen hapis cezaları eksik kovuşturma yapıldığı gerekçesiyle bozuldu. Cesedi bulunmayan Söğüt davasında yargılama yeniden başladı.
7.07.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Toki ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.