Geri Dön

Trabzonspor en son ne zaman şampiyon oldu?

Trabzonspor bu sezon şampiyonluğun en favori takımı olarak gözüküyor. Karadeniz fırtınası bir maç eksiğine rağmen iddialı bir konumda... Özellikle Trabzonspor taraftarı zaman zaman Trabzonspor en son ne zaman şampiyon oldu? sorusunu soruyor.

Trabzonspor en son ne zaman şampiyon oldu?

 

Süper Lig Cemil Usta sezonuna fırtına gibi giren Trabzonspor rakiplerini bir bir yenerken şampiyonluğun da en güçlü ekibi haline geldi. Trabzonspor uzun yıllardır şampiyonluk hasreti çekerken şampiyonluğu bu kadar yakın olduğu günlerde Trabzonspor en son ne zaman şampiyon oldu? sorusu sık sık soruluyor.

TRABZONSPOR EN SON NE ZAMAN ŞAMPİYON OLDU?

Trabzonspor ligde 6 kez şampiyon olurken son şampiyonluğunu 1983-84 sezonunda tattı. Karadeniz Fırtınası 1975-76, 1976-77, 1978-79, 1979-80, 1980-81, 1983-84 sezonlarında şampiyon olmuştur.

TRABZONSPOR

Trabzonspor Futbol Takımı, Süper Lig'de şampiyon olmuş, ilk Anadolu takımıdır ve şampiyon olmayı başarmış beş takımdan biridir. Ayrıca, kazandığı altı şampiyonlukla; armasında yıldız bulunan dört takımdan biridir.

 

 

 

Karantina yurdunda hakaret içeren yayın yapan 3 kişi adliyedeBolu’da, karantina altında tutuldukları yurtta sosyal medyada canlı yayın yaparak, Türkiye Cumhuriyeti'ne hakaretler içeren paylaşımları nedeniyle gözaltına alınan 3 kişi, adliyeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber