Geri Dön
GündemUğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparım

Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparım

Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar sert tepki gösterdi.

Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar ise çok sert tepki gösterdi.

"Yazıklar olsun sana, yazıklar olsun, yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım."

Uğur Dündar, Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil'e seslendi, ağır sözlerle eleştirdi.

"Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmeyeceksin, gelmeyeceksin, sana hakkımı helal etmiyorum."

Tartışma, Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in SBK Holding patronu Sezgin Baran Korkmaz hakkında yazdığı tweetle başladı. Özdil, Korkmaz'ın finanse ettiği bazı gazetecilere ilişkin bilgilerin ABD'deki iddianamede yazdığını ifade etti.

Özdil'in ima yollu suçlamasına Tele1 kurucusu Uğur Dündar sert tepki gösterdi.

"Sen nasıl olur da benim namusuma şerefime ima yollu laf söylersin, ayıp değil mi utan be utan"

Özdil'in kendisini en yakından tanıyan kişilerden biri olduğunu söyleyen Dündar, Özdil'i bildiklerini söylemeye çağırdı.

"Kimse açık açık yazacaksın, yazacaksın, insanları töhmet altında bırakmayacaksın. Ulan sen beni en yakından tanıyan adamsın be, nasıl gitti elin o tweete, nasıl yazabildin onları, yazıklar olsun sana."

Muhittin Böcek'ten yangın açıklaması 4 noktada çıkması düşündürücüAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek CNN TÜRK canlı yayınında yaptığı açıklamada, "Hiç böyle yangın görmedim. En kötü günümüzü yaşıyoruz. 4 noktada birden yangın çıkması düşündürücüdür. Acaba kundaklama var mı diye çok merak ettik ama konumuz şu an onu merak etmek değil. Can kaybı olmadan yangını nasıl söndürebiliriz bunun için çalışıyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet