Yılmaz Özdil

Yılmaz Özdil

Son dakika yılmaz özdil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yılmaz özdil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yılmaz özdil haber sayfamızda...

Yılmaz Özdil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 313 yılmaz özdil haberi bulunmuştur.
Gitmek gerekir bazen
Gitmek gerekir bazenSahip olduğumuz zaman az değil çok...
3.01.2022Ege
Yılmaz Özdil hakaret davasında hakim karşısına çıktı
Yılmaz Özdil hakaret davasında hakim karşısına çıktı "Yobazın Tehdidi" başlıklı köşe yazısında Yalova Üniversitesi İslamî İlimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ebubekir Sifil'e hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan gazeteci-yazar Yılmaz Özdil hakim karşısına çıktı. Özdil, "Şikayetçiye hakaret etme kastım yoktur. Yobaz kelimesini kavramsal olarak yazımda irdeledim" dedi.
7.10.2021Gündem
Sezgin Baran Korkmaz'ın avukatı açıkladı! Avusturya’da en az 40 gün kalacak
Sezgin Baran Korkmaz'ın avukatı açıkladı! Avusturya’da en az 40 gün kalacakAvusturya'da gözaltına alınıp, tutuklanan SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Wels şehrinde bir otele yerleştikten sonra yakalandığı ve Viyana’ya getirildiği ortaya çıktı. Korkmaz'ın avukatı Volkan Dülger, müvekkilinin Avusturya'da en az 40 gün kalacağını, Türkiye ya da ABD'ye iade kararı verilmesinin daha fazla bir zamanı da alabileceğini söyledi.
23.06.2021Gündem
Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e sert tepki! "Yazıklar olsun sana"
Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e sert tepki! "Yazıklar olsun sana"Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar sert tepki gösterdi.
22.06.2021Haberler
Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparım
Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparımSözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar sert tepki gösterdi.
22.06.2021Gündem
ABD'den Sezgin Baran Korkmaz için iade talebi! 225 yıl ceza alabilir
ABD'den Sezgin Baran Korkmaz için iade talebi! 225 yıl ceza alabilirAvusturya'da tutuklu bulunan Sezgin Baran Korkmaz'ın Türkiye'ye iadesi için çalışma başlatılmıştı. ABD, para aklamakla suçlanan Korkmaz için Amerika Adalet Bakanlığı da devreye girdiğini duyurdu. Bakanlık Korkmaz'ın iadesinin talep edileceğini açıkladı.
22.06.2021Gündem
Öğrenim görmüş cehalet
Öğrenim görmüş cehalet“Yaslandığınızda üç dostunuz kalmışsa bahtiyarsınız...
21.06.2021Ege
Yılmaz Özdil ifade verdi
Yılmaz Özdil ifade verdiYalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ebubekir Sifil'in şikayeti üzerine hakkında "Hakaret" ve "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçlamalarıyla soruşturma başlatılan gazeteci-yazar Yılmaz Özdil ifade verdi. Özdil, yazdıklarının eleştiri mahiyetinde olduğunu belirterek suçlamaları reddetti.
10.03.2021Gündem
Hulusi Akar'ın Yılmaz Özdil'e açtığı hakaret davasında karar çıktı
Hulusi Akar'ın Yılmaz Özdil'e açtığı hakaret davasında karar çıktıKatıldığı televizyon programında, Genelkurmay Başkanı olduğu dönemde Hulusi Akar'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan gazeteci Yılmaz Özdil'e 5 ay hapis cezası verildi.
11.11.2020Gündem
Ankara Film Festivali’nin en iyisi ‘Bilmemek’
Ankara Film Festivali’nin en iyisi ‘Bilmemek’Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen 31. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ödüller önceki gün sahiplerini buldu.
12.09.2020Kültür Sanat
‘Baroları parçalamak bölücülük projesidir’
‘Baroları parçalamak bölücülük projesidir’CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Çoklu baro maskesi altında yapılan hareket, Türkiye Cumhuriyeti’ne ihanettir ve bir bölücülük projesidir. Paralel devlet olmaz. Paralel baro da olmaz” dedi
8.07.2020Siyaset
TBMM Başkanlığı'ndan gazeteci Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusu
TBMM Başkanlığı'ndan gazeteci Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusuTBMM Başkanlığınca, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil hakkında "TBMM'yi alenen aşağılama", "hakaret" ile "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarından soruşturma başlatılması talebiyle suç Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına duyurusunda bulunuldu.
4.07.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in Muğla'daki villasındaki kaçak eklentilerin yıkımı 10'uncu günde tamamlandı
Yılmaz Özdil'in Muğla'daki villasındaki kaçak eklentilerin yıkımı 10'uncu günde tamamlandıSon dakika haberi... Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 10'uncu günde tamamlandı.
8.06.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 7'nci gününde
Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 7'nci günündeSon dakika haberi... Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 7'nci günde de devam etti. Depo ve kazan dairesinin ardından müştemilattaki yıkım çalışmaları sürüyor.
5.06.2020Gündem
Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 5'inci gününde
Özdil'in villasındaki kaçak eklentilerin yıkım çalışması 5'inci günündeMuğla'nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınarak imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkım işlemi 5'inci gününde de devam etti. Bodrum Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü gözetiminde sürdürülen çalışmalarda villa önünde bulunan moloz yığınları dikkat çekti.
3.06.2020Gündem
Son dakika... Özdil'in villasındaki yıkım sürüyor!
Son dakika... Özdil'in villasındaki yıkım sürüyor!Bir son dakika haberine göre, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin dün başlanan yıkım işlemine bugün de devam edildi. İşçilerin yıkım sırasında kaçak eklentileri hilti ile kırdığı görüldü.
31.05.2020Gündem
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyor
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyorSon dakika haberine göre Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkımına başlandı.
30.05.2020Gündem
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyor
Son dakika: Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyorSon dakika haberine göre Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkımına başlandı.
30.05.2020Gündem
İşte Yılmaz Özdil'in Bodrum'daki villasının kaçak bölümleri için kesilen ceza!
İşte Yılmaz Özdil'in Bodrum'daki villasının kaçak bölümleri için kesilen ceza!Muğla'nın Bodrum ilçesinde Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil adına satın aldığı villayla ilgili yeni gelişme yaşandı.
27.05.2020Gündem
Mahkeme karanını verdi: Özdil ailesine ait villanın 'kaçak' bölümleri yıkılacak
Mahkeme karanını verdi: Özdil ailesine ait villanın 'kaçak' bölümleri yıkılacakMuğla'nın Bodrum ilçesinde, gazeteci- yazar Yılmaz Özdilin eşi Hülya Özdil adına satın aldığı villanın, kaçak olduğu öne sürülen bölümleriyle ilgili Muğla 1'inci İdare Mahkemesi, villanın kaçak bölümlerinin yıkımı ile ilgili Özdil ailesinin talebi olan yürütmeyi durdurma kararına gerek olmadığına hükmetti.
22.05.2020Gündem
Özdil'e bir şok da Bodrum Belediyesi'nden! Tespitlerin doğru olduğunu yerinde gördük
Özdil'e bir şok da Bodrum Belediyesi'nden! Tespitlerin doğru olduğunu yerinde gördükMuğla’nın Bodrum ilçesinde, yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil tarafından satın alınan ve imara aykırı yapılaşma nedeniyle mühürlenen villayla ilgili yeni gelişme yaşandı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün ardından Bodrum Belediyesi de yıkımın durdurulması yönünde karar veren Muğla 1'inci İdare Mahkemesi'ne başvurdu ve yıkım kararının yerinde olduğu yönünde savunma verdi. Savunmada, "Uydu fotoğrafları, Çevre Müdürlüğü ve Belediye imar ekiplerimizin yerinde tespitleri sonrasında yıkım kararı aldık" denildi.
19.05.2020Gündem
Yılmaz Özdil'in villası için flaş gelişme! Reddedildi
Yılmaz Özdil'in villası için flaş gelişme! ReddedildiMuğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villayla ilgili Muğla 1. İdare Mahkemesi, Özdil'in avukatının villanın yapı kayıt belgesinin iptaline ilişkin işlemin ortadan kaldırılması konulu talebini değerlendirdi. Mahkeme, Özdil'in avukatı Özlem Ayazöz'ün talebini reddetti.
13.05.2020Gündem
Son dakika! Yılmaz Özdil'in villasında yıkım durduruldu!
Son dakika! Yılmaz Özdil'in villasında yıkım durduruldu!Gelen bir son dakika haberine göre; Muğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkımı için verilen sürenin dolmasının üzerine bugün Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan yıkım işlemi durduruldu. Özdil'in avukatının itirazı üzerine Muğla 1'inci İdare Mahkemesi'nce 1 aylık yürütmeyi durdurma kararı alındı.
13.05.2020Gündem
Ekipler, yıkım için Özdil'in villasında
Ekipler, yıkım için Özdil'in villasındaMuğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan villanın kaçak eklentilerinin yıkımı için verilen süre, bugün doldu. Aile eklentilerle ilgili herhangi bir çalışma yapmayınca, Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yıkım için sabah villaya geldi.
13.05.2020Gündem
Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak eklentilerle büyüttüğü Bodrum'daki villasında
Yıkım ekipleri Yılmaz Özdil'in kaçak eklentilerle büyüttüğü Bodrum'daki villasındaMuğla'nın Bodrum ilçesinde yazar Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil'in satın aldığı, imara aykırı yapılaşmayla 142 metrekareden 310 metrekareye çıkarılan ve bugün için yıkım kararı verilen villada, aile tarafından bugün de herhangi bir yıkım işlemi yapılmadı. Verilen sürenin dolması üzerine Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu sabah yıkım çalışmalarına başlamak üzere villaya geldi.
13.05.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Yılmaz Özdil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.