Geri Dön

Uğur Şahin kimdir, kaç yaşında? Özlem Türeci ile koronavirüs aşısını bulan doktor Uğur Şahin nereli?

Uğur Şahin ve Özlem Türeci'nin bulduğu koronaviürs aşısı gündemde yer alıyor. Pfizer ve BioNTech'in geliştirdiği koronavirüs aşısının Kovid-19 hastalığına karşı 'yüzde 90'dan fazla etkili olduğu' belirtildi. Biontech'in CEO'su Uğur Şahin'in yaşamı ise gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki koronavirüs aşısını bulanlar arasında yer alan Uğur Şahin kimdir?

Uğur Şahin kimdir, kaç yaşında? Özlem Türeci ile koronavirüs aşısını bulan doktor Uğur Şahin nereli?

Uğur Şahin kimdir? sorusunun cevabı merak ediliyor. Koronaviürs aşısı ile ilgili yeni detaylar geldi. Özlem Türeci ve Uğur Şahin'in bulduğu koronavirüs aşısı gündeme geldi. Doktor Uğur Şahin'in yaşamı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki doktor Uğur Şahin kimdir?

UĞUR ŞAHİN KİMDİR?

Uğur Şahin, 1965 yılında doğdu. Şahin, İskendurun'da dünyaya geldi. 4 yaşında ailesiyle Almanya'ya gitti. Prof. Uğur Şahin, BioNTech'in CEO'sudur. 2016 yılında Astellas Pharma tarafından satın alınan Ganymed Pharmaceuticals'ı kurdu. Şahin diğer taraftan ise Mainz Üniversitesi Tıp Merkezi'nde çalışıyor.

Engelli gencin polis sevgisi, ilacını polisin elinden içiyorAdana’da bir kadın, ilaçlarını içmeyen engelli oğlu Hakan Helek'in çok sevdiği polisi arayarak yardım istedi. Toplum Destekli Polis ekipleri, eve gelerek engelli gence ilacını içirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet