Geri Dön
GündemUmut Kaç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Umut Kaç kimdir, kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye'de finale kalmayı başaran Umut Kaç ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Peki Beyaz'ın takımında yarışan ve finale kalarak büyük başarıya imza atan Umut Kaç kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Umut Kaç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Umut Kaç, O Ses Türkiye'ye All Turnam şarkısı ile katıldı. Sesi ile tüyleri diken diken eden yarışmacı Allı Turnam türküsü ile üç jüri üyesini çevrimeyi başardı. İlk performansının ardından Murat Boz tarafından rahmetli Kazım Koyuncu'ya benzetilen Umut Kaç üç jüri üyesi arasında Beyaz'ı seçti.

Umut Kaç aslen Tuncelili olduğunu söyledi. Sesi ile büyüleyen Umut Kaç dün akşam ekrana gelen O Ses Türkiye yarı finalinde gösterdiği performans ile halkın takdirini kazandı ve finalist olmaya hak kazandı.

Motosikletlilerden otoyolda tehlikeli hareketlerİZMİR'deki Kuzey Ege Otoyolu'na giren 5 ayrı motosikletli, otoyolda plakalarını sakladıktan sonra gişelerden kaçak geçti, ters yöne girdi ve akrobatik hareketlerle hız sınırlarını aştı. Aralarından birinin sosyal medya hesabından paylaştığı o anlar, tepki topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet