Geri Dön

2020 Üniversite taban puanları ve boş kontenjanları | ÖSYM taban puanlarını açıkladı mı?

Üniversite taban puanları ve boş kontenjanları araştırılıyor. YKS tercih sonuçlarını öğrenenen öğrenciler kayıt işlemlerini tamamlarken ek tercih için de tarih belli oldu. 2020 üniversite ek tercih işlemleri için tarihi açıklayan ÖSYM, üniversite taban puanları ve boş kontenjanları kılavuzunu yayınladı mı?

2020 Üniversite taban puanları ve boş kontenjanları | ÖSYM taban puanlarını açıkladı mı?

Üniversite yerleştirme işlemleri ile ilgili süreç devam ediyor. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün Twitter'dan yaptığı açıklamada, YKS ek yerleştirme kılavunuzun 17 Eylül'de yayınlanacağını duyurdu. Üniversite ek tercihleri bugün başlayacak.

YKS EK YERLEŞTİRME NE ZAMAN YAPILACAK?

2020 YKS ek tercih işlemleri 17-23 Eylül tarihleri arasında ais.osym.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.

ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI VE BOŞ KONTENJANLAR BELLİ OLDU MU?

YKS ek yerleştirme kılavuzu 17 Eylül'de erişime açılacak. 2020 Üniversite taban puanları ve boş kontenjan bilgilerine de kılavuz açıklandığında ulaşılacak.

ÖSYM GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Atmaca'ya yeni özellik! Yurt dışından büyük ilgi varRoketsan Genel Müdürü Murat İkinci, Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi olan ve yurt dışından da ilgi gören "Atmaca"nın teslimatlarına bu sene sonu itibarıyla başlanacağını aynı füzenin karadan karaya versiyonu için de çalışma yaptıklarını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber