Geri Dön
GündemÜniversiteler ne zaman açılacak 2020? Üniversiteler açılacak mı?

Üniversiteler ne zaman açılacak 2020? Üniversiteler açılacak mı?

Üniversitelerin açılış tarihi ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Koronavirüs nedeniyle uzaktan eğitim sistemine geçilmişti. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili detayları paylaşmıştı. Peki üniversiteler ne zaman açılacak 2020?

Üniversiteler ne zaman açılacak 2020? Üniversiteler açılacak mı?

Üniversiteler açılacak mı? sorusunun cevabı merak edilen konular arasında yer alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yükseköğretim ile ilgili açıklama yapmıştı. Peki 2020 üniversiteler ne zaman açılacak? İşte ayrıntılar...

ÜNİVERSİTELER AÇILACAK MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 2020-2021 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu.

Üniversitelerin yeni akademik yılının, hayırlara vesile olmasını dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgını sebebiyle bir hayli zor şartlarda yürütülüyor olsa da akademik eğitimin kesintisiz devam etmesinin önemini vurguladı.

Uzaktan eğitim tecrübesinin değerli olduğunu ancak örgün eğitimin yerini tutmayacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah mümkün olan en kısa sürede, diğer eğitim öğretim kademelerinde olduğu gibi yükseköğretimde de yüz yüze eğitim öğretimi başlatmayı hedefliyoruz." diye konuştu.

Helikopter plaja indi, güneşlenenler şaşkınlık yaşadıMUĞLA'nın turistik ilçesi Marmaris'te, bir plaja helikopter indi. Helikopterin, sahildekilerin şaşkın bakışları arasında plaja iniş yaptığı anlar, sosyal medyada paylaşıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet