Geri Dön
GündemUyuşturucuda "gel-al" indirimi! 'Pes' dedirtti...

Uyuşturucuda "gel-al" indirimi! 'Pes' dedirtti...

Ayvalık’ta uyuşturucu kullanmak ve imal etmekten 22 suç kaydı bulunan A.T, bir gence uyuşturucu satarken yakalandı. A.T’nin kısıtlama günlerinde uyuşturucuyu gelip evinden alanlara indirim yaptığı öğrenildi.

Uyuşturucuda "gel-al" indirimi! 'Pes' dedirtti...

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Narkotik ekipleri ilginç bir uyuşturucu operasyonuna imza attı. Uyuşturucu kullanmak ve imal etmekten 22 ayrı suç kaydı bulunan A.T. (29), kısıtlama günlerinde uyuşturucu satışı yaparken yakalandı. A.T'nin uyuşturucuyu evinden gelip alan müşterilerine indirim yaptığı öğrenildi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Yeni Asır'dan Fatih Şendil'in haberine göre evde uyuşturucu satışı yapıldığı vatandaşların dikkati sayesinde ortaya çıktı. Sokağa çıkmanın yasak olduğu günlerde A.T'nin evine girip çıkanın çok olmasından şüphelenen vatandaşlar, polise ihbarda bulundu. Harekete geçen polis ekipleri evde yaşayan kişinin, uyuşturucudan 22 suç kaydı bulunan A.T. olduğunu belirledi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından mahkeme kararı ile operasyon için düğmeye basan polis, A.T'yi bir gence uyuşturucu satarken suçüstü yakaladı. Gözaltına alınan A.T'nin uyuşturucuyu gelip evinden alanlara indirim yaptığı öğrenildi. Mahkemeye sevk edilen A.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İzmir'de kadın yolcu taksiyi kaçırdı, diğer taksiler kovaladıİzmir'de kaçırdığı taksiyle yayaya çarpan kadın, diğer taksilerin kovalamacası sonucu yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin taksiye binerek kaçırma anları, durağın güvenlik kamerası görüntülerine de yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet