İndirim

İndirim

Son dakika indirim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan indirim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan indirim haber sayfamızda...

İndirim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.500 indirim haberi bulunmuştur.
Müteahhitler kar duasına çıkacak
Müteahhitler kar duasına çıkacak Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren, "Kar yağsın diye dua ediyoruz. İklim şartları yüzünden inşaatları durdurursak cezadan kurtuluruz" ifadelerini kullandı.
4.12.2021Ekonomi
Tümamiral Mesut Özel'in alıkonulmasına ilişkin davada eski yüzbaşına müebbet hapis
Tümamiral Mesut Özel'in alıkonulmasına ilişkin davada eski yüzbaşına müebbet hapis15 Temmuz darbe teşebbüsünde Deniz Harp Okulu Komutanı Tümamiral Mesut Özel’in alıkonulmasına ilişkin hakkındaki beraat kararı bozularak yeniden yargılanan sanık eski yüzbaşı Ertürk Murat Cansaran "Anayasayı ihlal" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
3.12.2021Gündem
Son dakika: Benzine indirim geldi
Son dakika: Benzine indirim geldiBu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 58 kuruş indirim yapıldı.
1.12.2021Ekonomi
Benzinde 58 kuruş indirim
Benzinde 58 kuruş indirimBu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 58 kuruş indirim yapıldı.
1.12.2021Uzmanpara
Karısını öldüren şizofreni hastasına ağırlaştırılmış müebbet
Karısını öldüren şizofreni hastasına ağırlaştırılmış müebbetGaziantep’te eşini 38 yerinden bıçaklayarak öldüren sanık, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Adli Tıp Kurumu, şizofreni hastası olan katil zanlısı İlhan Kaya’nın cezai ehliyetinin yerinde olduğuna karar verdi.
1.12.2021Gündem
Silivri'de cinayet davasında 'müebbet hapis' gerginliği
Silivri'de cinayet davasında 'müebbet hapis' gerginliğiÇatalca'da geçen yıl emlakçı Osman Gül'ün ormanlık alanda başına çekiçle vurularak öldürülmesine ilişkin Bekir Dal'ın yargılandığı davanın dün görülen duruşmasında karar çıktı. Mahkeme, sanık Dal hakkında müebbet hapis cezası kararı verdi. Maktulün ailesi, cezayı yetersiz bularak karara tepki gösterince adliye önünde gerginlik yaşandı.
1.12.2021Gündem
‘Temel ihtiyaçlarda indirime gidilmeli’
‘Temel ihtiyaçlarda indirime gidilmeli’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin TBMM Grup Toplantısı’nda gündemi değerlendirdi. Bahçeli konuşmasında özetle şunları kaydetti:
1.12.2021Siyaset
Motorinde 44 kuruş indirim
Motorinde 44 kuruş indirimBu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 44 kuruş indirim yapıldı.
30.11.2021Uzmanpara
Son dakika: Motorine indirim yapıldı
Son dakika: Motorine indirim yapıldıBu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 44 kuruş indirim yapıldı.
30.11.2021Ekonomi
Cinsel istismardan 621 yıla mahkum edilen öğretmene 15 yıl hapis daha
Cinsel istismardan 621 yıla mahkum edilen öğretmene 15 yıl hapis dahaAntalya’da 26 ilkokul öğrencisine cinsel istismar suçundan 621 yıl hapse mahkum edilen Mahmut Aydın Köksar, bir öğrenciyi daha istismar ettiği ortaya çıkınca cezası 15 yıl artırıldı. Sanık ayrıca öğretmenlikten menedildi.
30.11.2021Gündem
Eşini 25 yerinden bıçaklayarak öldüren kocaya indirimsiz müebbet
Eşini 25 yerinden bıçaklayarak öldüren kocaya indirimsiz müebbetSamsun’un Bafra ilçesinde, tartıştığı eşi 2 çocuk annesi Kamile Yavuz'u (33) 25 yerinden bıçaklayarak, öldüren Faruk Yavuz (36), 'kasten öldürme' suçundan indirim uygulanmadan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
30.11.2021Gündem
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den indirim çağrısı
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den indirim çağrısıPartisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a sert tepki gösterdi. "Biz kayyum değiliz, MHP'yiz." diyen Bahçeli, "Partisini satan fırsatını bulduğunda milletini de satar. Bu şahsa sesleniyorum; kayyumu falan geç partine doldurduğun casuslarla birlikte hangi örgütlere peşkeş çektiğini adamsan açıkla." ifadelerini kullandı. Konuşmasında bir de çağrı yapan Bahçeli, "Enflasyonla mücadelede gönül birliğini hayata geçirmeliyiz. Mal satan, pazarlayan şirketlerimizin yüzde 2 ile yüzde 5 indirime gitmeleri milli dayanışmamızın manevi harcıdır." şeklinde konuştu. Türkeş’in anma etkinliğinde yaşanan olayla ilgili olarak da Bahçeli, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Bey'in elinin altında gelişiyor. Bundan sonra dikkat etsin. Arkasında ülkücü nefes var.” dedi.
30.11.2021Siyaset
Türk gezgine ülkedeki tüm kapılar açıldı... Aldığı mektupla ücretsiz seyahat etti
Türk gezgine ülkedeki tüm kapılar açıldı... Aldığı mektupla ücretsiz seyahat etti6 yıl önce televizyonda izlediği İtalya’nın Arona şehrinden etkilenerek, yollara düşen ve onlarca ülke gezen Emre Ünlü, bir beyaz yakalı ve solo gezgin olarak seyahat tutkusunu ve planlarını anlattı.
30.11.2021Tatil
İZDENİZ'den zamlı feribot tarifesi
İZDENİZ'den zamlı feribot tarifesiİZMİR Büyükşehir Belediyesi şirketi İZDENİZ A.Ş., feribot ücretlerine zam yaptı. Zamlı tarife, 28 Kasım Pazar itibarıyla geçerli olacak.
27.11.2021Ekonomi
Turkcell Pasaj’da  ‘Harika Günler’
Turkcell Pasaj’da ‘Harika Günler’Elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’ın, müşterilerine sunduğu kasım ayına özel indirimlerine ‘Harika Günler’ ile devam ettiği bildirildi.
27.11.2021Ekonomi
Editör'ün seçtikleri...
Editör'ün seçtikleri...Altın ışıltısıYılbaşı sezonu yaklaşırken Dior, bu ışıltılı dönemi özel tasarımlarla hazırlanan bir seçkiyle kutluyor...
27.11.2021Cadde
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi: Zıt Anlamlı Kelimeler ve Örnekleri
Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi: Zıt Anlamlı Kelimeler ve Örnekleriİlkokul öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan birisi de zıt anlamlı kelimelerdir. Birbirinin karşıtı olan kelimelerin yazılı ve anlamları farklıdır. Günlük konuşma dilinde sıklıkla kullanılır. Bu kelimeler birbirleri ile çelişen sözcüklerdir. Zıt anlamlı kelimelerin listesi uzundur. Ancak Türkçe’de her kelimenin eş anlamlısı olmadığı gibi her kelimenin zıt anlamlısı da yoktur. Zıt anlamlı kelimeler ve örnekleri için “Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Amazon çalışanları 20 ülkede 'Kara Cuma' eylemleri yapıyor
Amazon çalışanları 20 ülkede 'Kara Cuma' eylemleri yapıyorBüyük indirim ve alışveriş günü Black Friday (Kara Cuma), ABD'li e-ticaret devi Amazon'un çalışanlarının 20 ülkede grev ya da eylemlerine sahne olacak.
26.11.2021Dünya
İndirime gel!
İndirime gel!Alışverişte Black Friday yani Kara Cuma hareketi devam ediyor. Dün geceden itibaren başlayan indirimler sanal ve fiziksel perakendeyi patlattı. Bu özel günün kurlardaki artışa rağmen 50 milyar TL’ye yakın ciro yaratması bekleniyor.
26.11.2021Ekonomi
Uyuşturucu sanığı: 50 lira kazanacağım, derken hapis ve para cezası aldım
Uyuşturucu sanığı: 50 lira kazanacağım, derken hapis ve para cezası aldımBolu’da, bal tenekesinde uyuşturucularla yakalanan Nusret Baki, tutuklu yargılandığı davada, iyi hal indirimiyle 15 yıl hapis ve 40 bin lira para cezasına çarptırıldı. Baki, aldığı cezayı duyunca "50 lira kazanacağım derken 15 yıl hapis cezası ve 40 bin lira para cezası aldım. Çok pişmanım" dedi.
25.11.2021Gündem
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Sevgilisini öldürdü, cezayı fazla buldu! Mahkeme başkanı bu cevabı verdi
Sevgilisini öldürdü, cezayı fazla buldu! Mahkeme başkanı bu cevabı verdiSevgililer gününde kız arkadaşını öldürdükten sonra, cansız bedeninin videosunu çekip arkadaşına gönderen sanık müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Kararda hiçbir indirim uygulanmadığını duyunca mahkeme heyetine, “Neden indirim uygulanmadı?” diye soran sanığa mahkeme başkanı, “Bilerek ve isteyerek öldürdüğün için indirim uygulamadık” dedi.
24.11.2021Gündem
Tuba'yı öldüren eşine indirimli cezaya itiraz!
Tuba'yı öldüren eşine indirimli cezaya itiraz!Konya Barosu, eşi Tuba Erkol'u (37) 46 yerinden bıçaklayarak öldüren Bekir Erkol'un (42) yargılandığı davada yerel mahkemenin 'haksız tahrik' ve 'iyi hal' indirimi uygulanarak, 18 yıl 4 hapis cezasına hükmetmesine itiraz etti. Bölge İstinaf Mahkemesi'ne itiraz dilekçesinde, suçun planlı olarak gerçekleştiği kaydedilerek, indirimlerin uygulanmaması talep edildi.
24.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İndirim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.