Geri Dön
GündemMüge Anlı Vedat Alexander Şen olayı nedir? Öz babası Adil Yaman yaşanan olayları anlattı! Film gibi hayat hikayesi...

Müge Anlı Vedat Alexander Şen olayı nedir? Öz babası Adil Yaman yaşanan olayları anlattı! Film gibi hayat hikayesi...

Müge Anlı'ya konuk olan Vedat Alexander Şen 33 yıllık aranın ardından öz anne ve babasına kavuştu. Yaşanan mucizenin ardından Vedat kısa süre içerisinde anne ve babasını bulmasının ardından büyük şaşkınlık yaşadı. Vedat Alexander Şen'in babası ve annesi stüdyoya geldi. Vedat'ın babası yaşanılan olayı ve oğlunu ve kızını neden bıraktığını anlattı.

Müge Anlı Vedat Alexander Şen olayı nedir? Öz babası Adil Yaman yaşanan olayları anlattı! Film gibi hayat hikayesi...

Müge Anlı'da 33 yılın ardından gerçekleşen mucizede Vedat Alexander Şen öz ailesi, babası ve annesinin ailesine kavuştu. Kısa sürede annesi ve babasını bulan Vedat Alexander Şen büyük şok yaşadı. Yapılan görüşmelerin ardından Vedat'ın öz babası stüdyoya gelerek yaşanılan olayları anlattı. Vedat'ın öz annesi ile evlenme sürecini anlatan Adil Yaman evlendiğinde 17 yaşında olduğunu annesinin ise 11 yaşında olduğunu başlık parası vermek istemedikleri için önce annesi ile kaçtıklarını ve yakalandıklarını anlattı. Adil'in babasının başlık parası için 8 milyon başlık parası verdiğini olayın tatlıya bağlandığını açıklayan Adil sonraki süreçte abisinin evine kalmaya gittiğini askerden önce iki çocukları Vedat ve ablasının dünyaya geldiğini açıkladı

 Askerden döndükten sonra iş aramak için İzmir'e giden Adil Yaman bir hafta sonra ailesini de alma ümidiyle gittiği İzmir'de istediğini hemen bulamadı. İşsiz biçare dolaşan Adil Yaman abisi çocukları ve karısını İzmir'de karşılarında görünce neye uğradığını şaşırdı. Neden geldiklerini soran Adil abisinden ben eşini ailesine bırakacağım sende çocuklar ile başının çaresine bak yanıtını aldı. Vedat'ı cami avlusuna bırak babası yıllar sonra yaşanan olayları böyle anlattı.

Vedat'ın öz annesi ile yolları böylece ayrılan Adil Yaman kendisi başka bir kadınla evlendi. Annesi ise başka bir adamla evlendi. Annesinin 9 babasının ise farklı eşlerinden 11 çocuğu oldu. Vedat o gün cami avlusunu bırakılan ablası ile birlikte toplam 20 kardeşli kocaman bir aile olmanın şaşkınlığını canlı yayında yaşadı. 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler