Geri Dön
GündemWHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ? 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var? Açıklama geldi...

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ? 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var? Açıklama geldi...

Son dakika haberlere göre, popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'da 28 Nisan akşamı erişim sorunu yaşanmaya başladı. Mesajların iletilmediği ve WhatsApp Web'in açılmadığı öne sürüldü. Peki, WhatsApp Web çöktü mü, neden açılmıyor, WP çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ? 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var? Açıklama geldi...

En çok tercih edilen online mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da mesaj gönderme ve ileti alma sorunu ortaya çıktığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor. 23 sıralarında meydana gelen sorun, WhatsApp Web tarafında da yaşandı. İşte, WhatsApp sorunu hakkında...

SON DAKİKA WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

WhatsApp'a 28 Nisan akşamı saat 23:25 sıralarından itibaren erişim sorunu yaşanmaya başladığı bildirildi. Kullanıcılar mesaj iletmek ve almakta sorunla karşılaştıklarını ve uygulamanın ve WEB uygulamasının açılmadığını belirtti. Ancak saat 00:00 sıralarından itibaren hatanın giderilmeye başladığı gözlendi.

Konu hakkında WhatsApp'dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada, ''Şu anda WhatsApp kullanırken bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. İşlerin tekrar sorunsuz yürümesi için bunun farkındayız ve çalışıyoruz. Sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz ve bu arada sabrınız için teşekkür ederiz.'' ifadeleri yer aldı.

Ardından sorunun çmzüldüğü, ''Ve geri döndük. Mutlu sohbetler!'' şekilinde WhatsApp tarafından duyuruldu.

Downdetector'e göre WhatsApp'daki sorunun son durumuna ait grafik:

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, WP SORUNU DÜZELDİ Mİ 28 Nisan WhatsApp Web sorun mu var Açıklama geldi...