Whatsapp

Whatsapp

Son dakika WhatsApp haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan WhatsApp gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan WhatsApp haber sayfamızda...

Whatsapp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.282 whatsapp haberi bulunmuştur.
‘Köpekleri uyutmada uzlaşmayız’
‘Köpekleri uyutmada uzlaşmayız’ CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün bir televizyonda katıldığı canlı yayında soruları yanıtladı.
25.05.2024 Gündem
Google ve META soruşturmaları... Yöntem değişti: İkna edene kadar her gün ceza
Google ve META soruşturmaları... Yöntem değişti: İkna edene kadar her gün ceza Google ve META gibi sosyal platformların Rekabet Kurumu'nun cezalarını ödeyip ihlal yapmaya devam ettiği tespit edildi. Verilen cezalardan daha fazla para kazandıkları için bunun caydırıcı olmadığını belirten Rekabet Kurumu Başkan Yardımcısı Ferhat Topkaya "Kılcal damarlarına giriyoruz" çıkışını yaparak, "Yaptırım anlayışını değiştirdik. Cezaların yanı sıra davranışsal ve yapısal tedbirler getirdik" dedi. TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'na sunum yapan Topkaya, Rekabet Kurumu ikna edilinceye kadar söz konusu platformların günlük ceza ödeyeceklerini ve bu cezaların tutarlarından birinin 4.7 milyon TL olduğunun bilgisini verdi.
24.05.2024 Gündem
‘İçerik’ gazetede reklam ‘dijitalde’
‘İçerik’ gazetede reklam ‘dijitalde’ Rekabet Kurulu’nun toplantısında dijital platformların, haber yayıncılarının içeriklerini kullanarak gelir elde ederken gazetelerin içeriklerinin daha çok okunduğu ancak reklam gelirlerinin düştüğü bildirildi.
24.05.2024 Ekonomi
IBAN ile ödeme isteyene tek tıkla ihbar
IBAN ile ödeme isteyene tek tıkla ihbar Vergi kaçağı ve kayıtdışı ekonomiye karşı tedbirlerini yoğunlaştıran Hazine ve Maliye Bakanlığı, etkin vatandaş ihbarı için yeni şikayet kanallarını devreye aldı.
23.05.2024 Ekonomi
İstanbul'da özel okulda taciz skandalı! '13 çocuk varmış bu duruma maruz kalan'
İstanbul'da özel okulda taciz skandalı! '13 çocuk varmış bu duruma maruz kalan' Çekmeköy'de bulunan özel bir okulda iddiaya göre İngilizce öğretmeni olarak çalışan İran uyruklu bir kişi dersine girdiği birden fazla kız öğrencisine cinsel tacizde bulundu. Gözaltına alınan ve çalışma izni olmadığı belirlenen öğretmen adliyeye sevk edildi.
22.05.2024 Gündem
İstanbul'da özel okulda taciz skandalı! '13 çocuk varmış bu duruma maruz kalan'
İstanbul'da özel okulda taciz skandalı! '13 çocuk varmış bu duruma maruz kalan' Çekmeköy'de bulunan özel bir okulda iddiaya göre İngilizce öğretmeni olarak çalışan İran uyruklu bir kişi dersine girdiği birden fazla kız öğrencisine cinsel tacizde bulundu. Gözaltına alınan ve çalışma izni olmadığı belirlenen öğretmen adliyeye sevk edildi.
22.05.2024 Haberler
Kimlik bilgileri çalındı, adına kredi çekildi
Kimlik bilgileri çalındı, adına kredi çekildi Muğla'da yaşayan Uğur Kayalı (38), müşterisi olmadığı özel bir bankada adına hesap açılarak rızası dışında 350 bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.
22.05.2024 Gündem
Bodrum'da fuhuş operasyonu! 17 kadın kurtarıldı
Bodrum'da fuhuş operasyonu! 17 kadın kurtarıldı Muğla'da yurt dışından iş vaadiyle çağrılan kadınları fuhşa sürüklediği gerekçesiyle 1'i Kırgızistan uyruklu 5 şüpheli tutuklanırken 17 kadının da kurtarıldığı bildirildi.
14.05.2024 Gündem
Emniyet'in bilgilerini yayan WhatsApp grubuna soruşturma
Emniyet'in bilgilerini yayan WhatsApp grubuna soruşturma Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde emniyet, asayiş ve idari hizmetleri ifşa eden, suç ve suçluların kolluk kuvvetlerinin faaliyetlerini takip ederek tedbir almasına imkan sağlayan WhatsApp grubu yöneticileri ve grupta yer alan 82 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.
14.05.2024 Gündem
Psikiyatri kliniğindeki skandalda Gürcistan detayı!
Psikiyatri kliniğindeki skandalda Gürcistan detayı! Konya'da para karşılığı uyuşturucu özelliği taşıyan hap için reçete yazdığı iddiasıyla tutuklanan psikiyatri uzmanı Ferit Karaduman ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
11.05.2024 Haberler
Psikiyatri kliniğindeki skandalda Gürcistan detayı! Hastalarına uyuşturucu özelliği taşıyan hap verdi
Psikiyatri kliniğindeki skandalda Gürcistan detayı! Hastalarına uyuşturucu özelliği taşıyan hap verdi Konya'da para karşılığı uyuşturucu özelliği taşıyan hap için reçete yazdığı iddiasıyla tutuklanan psikiyatri uzmanı Ferit Karaduman ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
11.05.2024 Gündem
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan Nuri Şahin, Sergen Yalçın ve Şenol Güneş cevabı! Transfer teklifini açıkladı
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan Nuri Şahin, Sergen Yalçın ve Şenol Güneş cevabı! Transfer teklifini açıkladı Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Teknik direktör adaylarına dair gelen soruyu cevaplayan Hasan Arat, genç futbolcuya gelen transfer teklifini duyurdu.
9.05.2024 Beşiktaş
Damat aile katliamı yaptı: Öldürüp fotoğraflarını çektim
Damat aile katliamı yaptı: Öldürüp fotoğraflarını çektim Adana'da çocuklarının devlet korumasına verilmesi yüzünden tartıştığı eşi, kayınvalidesi ve engelli kayınbiraderini bıçaklayarak öldürüp, kayınpederini de yaralayan Özgür Durmuş (42), 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davanın duruşmasında, “Bıçağı kime salladığımı bilmiyorum. Kanlı vaziyetteki fotoğraflarını çekip WhatsApp hesabı üzerinden 'durum' olarak paylaştım. Bu paylaşımı bilinçli yapmadım” dedi.
9.05.2024 Gündem
Dijital telifte ilk meşaleyi yaktı! Hüseyin Yayman: Bizim için tarihi bir görev
Dijital telifte ilk meşaleyi yaktı! Hüseyin Yayman: Bizim için tarihi bir görev TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, seçim sonrası ilk toplantısını 'dijital telif' gündemiyle yaptı. Yayman, “Fikri Sanat Eserleri Kanunu’nu yayıncıların telif haklarını korumaktan çok uzak. Bunu mutlaka güncellememiz gerekiyor. Komisyonumuza bu dönem tarihi bir görev düşüyor.” ifadelerini kullandı.
9.05.2024 Gündem
Rekabet Kurulu'ndan Meta'ya 898 milyon TL ceza!
Rekabet Kurulu'ndan Meta'ya 898 milyon TL ceza! Meta, Facebook, Instagram ve WhatsApp hizmetlerinden topladığı verileri birleştirerek rakiplerinin pazara girişini engellediği tespit edilmesi sonrasında Rekabet Kurulu'nun Meta'ya vermiş olduğu toplam ceza 2022’deki 346,7 milyon TL’lik cezayla birlikte 898 milyon 258 bin TL’ye ulaşmış oldu.
8.05.2024 Ekonomi
Kupon ile nutuk kampanyası aydınlatma metni
Kupon ile nutuk kampanyası aydınlatma metni Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. (Bundan sonra “Milliyet” veya “Şirket” olarak anılacaktır.) olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK” ya da “Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Kupon ile Nutuk Kampanyasına katılımınız doğrultusunda kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili sizlere bilgi vermek amacıyla işbu aydınlatma metnini hazırladık.
6.05.2024 Vitrin
ANLAM YÜKLÜ HIDIRELLEZ GÜNÜ MESAJLARI 2024 | 💌 Hıdırellez Bayramı mesajları için en yeni, en farklı, uzun-kısa mesaj seçenekleri! 5-6 Mayıs Hıdırellez Günü mesajları
ANLAM YÜKLÜ HIDIRELLEZ GÜNÜ MESAJLARI 2024 | 💌 Hıdırellez Bayramı mesajları için en yeni, en farklı, uzun-kısa mesaj seçenekleri! 5-6 Mayıs Hıdırellez Günü mesajları Hıdırellez Günü mesajları ile sizde en içten dilek ve dualarınızı sevdikleriniz ile paylaşarak, dileğinizin kabul olması için temenni de bulunabilirsiniz. Dileklerin tutulduğu ve çeşitli ritüellerin gerçekleştirildiği Hıdırellez Günü'nde sosyal medya hesaplarınızda bu güne özel yapacağınız paylaşımlar ile iyi dileklerinizi ifade edebilirsiniz. İşte 2024 Hıdırellez Günü mesajları için Resimli, en yeni, en içten mesaj seçenekleri...
6.05.2024 Bilgi Rehberi
Son günlerde veli WhatsApp gruplarında paylaşılmaya başlandı! Açıklama geldi
Son günlerde veli WhatsApp gruplarında paylaşılmaya başlandı! Açıklama geldi Çocuk enfeksiyonlarında bu kez 'Beşinci hastalık' gündemde. Özellikle ilköğretim veli gruplarından bazılarında, çocuklarda son günlerde 'Beşinci hastalık' görüldüğüne dair ebeveynlere uyarıda bulunuluyor.
3.05.2024 Haberler
Son günlerde veli WhatsApp gruplarında paylaşılmaya başlandı! Açıklama geldi
Son günlerde veli WhatsApp gruplarında paylaşılmaya başlandı! Açıklama geldi Çocuk enfeksiyonlarında bu kez 'Beşinci hastalık' gündemde. Özellikle ilköğretim veli gruplarından bazılarında, çocuklarda son günlerde 'Beşinci hastalık' görüldüğüne dair ebeveynlere uyarıda bulunuluyor.
3.05.2024 Gündem
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan transfer müjdesi: Anlaştığımız oyuncular var
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan transfer müjdesi: Anlaştığımız oyuncular var Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ile teknik direktör Abdullah Avcı, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
30.04.2024 Trabzonspor
Teknoloji devlerini yapay zeka uçurdu
Teknoloji devlerini yapay zeka uçurdu Teknoloji devleri birinci çeyrekte büyük yatırımlar yaptıkları yapay zeka ile karlılıklarını katladı.
27.04.2024 Ekonomi
Öğretmenden, öğrencisine iğrenç taciz! Hediyeler alıp para verdi: Şoke eden mesajlar ortaya çıktı
Öğretmenden, öğrencisine iğrenç taciz! Hediyeler alıp para verdi: Şoke eden mesajlar ortaya çıktı Konya’da bir lisede görevli coğrafya öğretmeni M.K. (55), öğrencisi S.D.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı. S.D.'nin annesi N.D. “Bir defasında, ‘Bende aynı tarafa gidiyorum’ diye eve bırakmış ve kızımı öpmeye çalışmış. Kızım uzak durmaya çalışınca da cinsel mesajlar göndermiş” dedi.
25.04.2024 Haberler
23 Nisan gösterisi karıştı! Esenler'de öğretmene saldırı
23 Nisan gösterisi karıştı! Esenler'de öğretmene saldırı 23 Nisan gösterileri sırasında öğretmen Ozan K. veli Mehmet Ş. tarafından darbedildi.
25.04.2024 Gündem
Survivor Yunus Emre, eşi Beria'dan gelen videolu mesaja verdiği tepkiyle gündem oldu!
Survivor Yunus Emre, eşi Beria'dan gelen videolu mesaja verdiği tepkiyle gündem oldu! Survivor All Star'ın en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Yunus Emre Özden, takımının iletişim ödülünü kazanmasıyla aile bireylerinden gelen videolu mesajı izlemeye hak kazanmıştı. Yarışmacının, eşi Beria'dan gelen videolu mesajı izlerken gösterdiği tavır gündem oldu.
25.04.2024 Cadde
Öğretmenden, öğrencisine iğrenç taciz! Hediyeler alıp para verdi: Şoke eden mesajlar ortaya çıktı
Öğretmenden, öğrencisine iğrenç taciz! Hediyeler alıp para verdi: Şoke eden mesajlar ortaya çıktı Konya’da bir lisede görevli coğrafya öğretmeni M.K. (55), öğrencisi S.D.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı. S.D.'nin annesi N.D. “Bir defasında, ‘Bende aynı tarafa gidiyorum’ diye eve bırakmış ve kızımı öpmeye çalışmış. Kızım uzak durmaya çalışınca da cinsel mesajlar göndermiş” dedi.
25.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Whatsapp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.