Geri Dön

WhatsApp son görülme özelliği kalktı mı? Nasıl kaldırılır?

'Whatsaap son görülme özelliği kalktı mı?' sorusu geceden itibaren sık sık sorulmaya başlandı. WhatsApp'a gelecek olan son güncelleme tartışma yaratırken konu sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında girdi. İşte konuya ait bilgiler...

WhatsApp son görülme özelliği kalktı mı? Nasıl kaldırılır?

 

Dün sosyal medya sallandı. WhatsApp'a gelecek olan son güncelleme tartışma yarattı. Yeni sürümde kullanıcılar artık "son görülme" özelliğini göremeyecek. Bu bilginin gündeme gelmesiyle birlikte konu Twitter'da TT listesine girerken "WhatsApp son görülme özelliği kalktı mı?" sorusu sık sık soruldu.

WHATSAPP SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ KALKTI MI?

WhatsApp son görülme özelliği henüz kalkmış değil. Yakın zamanda gelecek olan güncelleme sonrası son görülme özelliği kalkacak.

SON GÖRÜLME NASIL KAPATILIR?

İlk olarak WhatsApp'a giriş yaptıktan sonra "Ayarlar"a giriş yapın. Sonrasında ise "Hesap" bölümüne giriş yapın. Bu bölümde de "Gizlilik" kısmına giriyoruz. Gizlilik bölümünde ise "Son görülme"ye basıyoruz. Bu bölümde eğer "Son görülme"nizi kimse görmesin istiyorsanız, "Hiç kimse"yi, sadece kişileriniz görsün istiyorsanız "Kişilerim"i seçiyorsunuz. 

Milliyet'te Gündem (30 Mart 2020)İşte Türkiye ve dünyada gündemin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber