Geri Dön
GündemYangında canını zor kurtardı: Yaşadığımız bir dehşetti

Yangında canını zor kurtardı: Yaşadığımız bir dehşetti

Osmaniye'nin Kadirli ilçesindeki yangında evi yanan Karatape köyü Sağlameller Mahallesi sakini Feride Torşahin (51), yaşadıklarının şokunu atlatamadığını söyledi.

Evine alevlerin sıçraması üzerine jandarmanın eşiyle kendisini evden çıkardığını dile getiren Torşahin, "Evimin yanışını görmedim. Güvenli bölgeye götürdüler. Alevlerin öyle bir gelişi vardı ki canımızı zor kurtardık. Geri geldiğimde yıkıldım. Bütün emeklerim heba olmuştu. Yine canım sağ diye şükrediyorum. Yaşadığımız bir dehşetti. Uykusuz ve yorgunum. Ağlamaktan gözümden yaş gelmez oldu. Biz sanıyorduk ki alevler buraya gelmeyecek. Ne olduğunu bilemedik. Kedilerimiz bile içeride kalıp yanarak telef olmuş. Çok kötüyüz" dedi.

Yangında canını zor kurtardı: Yaşadığımız bir dehşetti

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner