Geri Dön
GündemYer yerinden oynayacak! Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı...

Yer yerinden oynayacak! Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı...

Yasak Elma 54. bölüm dün akşam ekrana geldi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. 55. bölümde çok acayip şeyler olacak.

Yer yerinden oynayacak! Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı...

Yasak Elma 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde Şahika özel günde çok özel bilgiler paylaştı. Ender ve Yıldız'ı bitirmeyi kafasına koyan ve Halit'i ele geçirmeye çalışan Şahika, Yiğit'in Kaya ve Ender'in oğlu olduğunu söylüyor. Yiğit neye uğradığını şaşırırken Ender ve Kaya suspus! Yeni bölümde işler bayağı bir karışacağa benziyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 Yıldız’ın Halit’ten ayrılmak istemesi, Halit’te şok etkisi yaratır. Yıldız, boşanma aşamasında çok dikkatli olmak zorunda olduğu için çeşitli önemler alırken, Ender, Şahika’nın arkasındaki gücün peşine düşer. Zehra, kitabının tanıtımı için Yıldız’dan yardım ister. İlk kez bir kadın tarafından terk edilecek olma duygusu ise Halit’i ikileme düşürür.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzmir'deki saldırı için ilk açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, 'Bugün Antalya'da hükümet yatırımları konusunda da en ufak bir duraksama söz konusu değildir. Ama yerel yönetimlerde durum hiç de iç açıcı değildir. İşte en ufak bir su parası sıkıntısını duyduk. Antalya'da da, İstanbul'da da, Ankara'da da böyle...' açıklamasını yaptı. HDP İzmir İl binasına saldırıya ilişkin Erdoğan, 'İzmir'deki provokasyonu kınadık, kınayacağız. Saldırganın en ağır ceza alacağına inanıyoruz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet