Geri Dön
GündemHafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi mi? Yasaklar geldi mi?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi mi? Yasaklar geldi mi?

Bugün kritik Bilim Kurulu toplantısı gerçekleşiyor. Artan koronavirüs vaka ve ölü sayıları sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın hangi açıklamaları yapacağı heyecan yaratırken bugün özellikle 'Yasaklar gelecek mi? sorusu soruluyor.

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi mi? Yasaklar geldi mi?

Kontrollü sosyal hayata geçilmesiyle birlikte koronavirüs vaka ve ölü sayısı artmaya başladı. Türkiye günlük olarak corona virüs son durumunu bekliyor. Bugün Bilim Kurulu toplantısı var ve hangi kararların alınacağı araştırılıyor. Sokağa çıkma yasağının gelip gelmeyeceği ise sıklıkla sorgulanıyor.

YASAKLAR GELECEK Mİ?

Corona virüs Bilim Kurulu, yeni tip corona virüs ile mücadelede son durumu ve tedbirleri görüşmek üzere video konferans yöntemiyle toplandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın başkanlık ettiği toplantıda, Covid-19 ile mücadelede son durum ve normalleşme süreci sonrasında atılan adımlar görüşüldü.

Vaka sayıları ve hastaların durumunun ele alındığı toplantıda, Covid-19 tanısı ile tedavi konusunda dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeler değerlendirildi,  veriler doğrultusunda normalleşme süreci görüşüldü. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şu an açıklama yapıyor. Bakan Koca yasakların gündeme gelmediğini kısıtlamaların şimdilik gelmeyeceğini belirtti.

 

 

 

 

Lastiği patlayan otomobilin kaldırımda oturan adama çarptıAntalya'da Sevinç Ç.(32) kullandığı otomobil, lastiği patlayınca düz yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti, kaldırımda oturan Abdullah Tezel'e (32) çaptı. Kadın sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve Abdullah Tezel'in otomobil ile duvar arasına sıkıştığı o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet