Geri Dön
GündemOkullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2021 Yaz tatili başlangıç tarihi...

Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2021 Yaz tatili başlangıç tarihi...

Mart ayının sonlarına doğru yaklaşılması ile birlikte öğrenci ve veliler yaz tatili ne zaman başlayacak, okullar ne zaman kapanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu yıl pandemi gölgesinde geçen eğitim öğretim yılının sona ermesi için artık kısa bir süre kaldı. MEB tarafından yayımlanan akademik takvimde okulların kapanacağı tarih duyurulurken geçtiğimiz günlerde Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklama bu tarihin ilerisinde bir tarihi işaret etmişti. Peki Okullar ne zaman kapanacak. yaz tatili ne zaman başlayacak?

Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2021 Yaz tatili başlangıç tarihi...

Mart ayının sonuna yaklaşılırken binlerce öğrenci de yaz tatili ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Binlerce öğrenci ve ailesini yakından ilgilendiren 2021 Yaz tatili konusunda öğrenci ve velilerin araştırması devam ediyor. Peki okullar bu yıl hangi tarihte kapanacak, Nisan ayında ara tatil olacak mı?

YAZ TATİLİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

MEB tarafından yayımlanan takvimde 2020-2021 yılında eğitim ve öğretimin sona ereceği tarih 15 Haziran olarak açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okullarda eğitim ve öğretim için 2 Temmuz'u işaret etmişti. Bakan Selçuk açıklamasında okulları 2 Temmuz'a kadar açık tutma düşüncemiz var açıklamasında bulunmuştu.

NİSAN AYINDA ARA TATİL OLACAK MI?

Bu yıl pandemi nedeniyle Nisan ayında uygulanması beklenen bir haftalık ara tatil 15 tatile eklenmişti. Bu neden Nisan ayında ara tatil yapılmayacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Şehre inen yaban domuzlarını elleriyle besledilerMuğla'nın Fethiye ilçesinde aç kalan yaban domuzları şehre indi. Çöpleri karıştıran domuzları, vatandaşlar elleri ile besledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler