Geri Dön

YDS/1 sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi ÖSYM adaylara duyurdu!

YDS/1 sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ÖSYM tarafından adaylara duyuruldu. Binlerce adayı yakından ilgilendiren YDS sınavı bilindiği üzere 24 Mart tarihinde gerçekleştirilmişti. 26 Mart tarihinde sınav soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından sonuçların açıklanacağı tarih merak içinde beklenmeye başlanmıştı. ÖSYM YDS sınav sonuç tarihini adaylara duyurdu.

YDS/1 sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi ÖSYM adaylara duyurdu!

YDS sınav sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. 2019 yılının ilk Yabancı Dil bilgisi Seviye Tespit Sınavının sona ermesinin ardından 26 Mart tarihinde ÖSYM tarafından sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı adayların erişimine sunulmuştu. Binlerce adayı yakından ilgilendiren YDS/1 sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ise ÖSYM tarafından adaylara duyuruldu. Peki YDS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

YDS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM sınav takvimine göre YDS sonuçları, 19 Nisan 2019 tarihinde erişime açılacak.

Aksaray'da trafik kurallarını ihlal eden 13 sürücü dronla tespit edildiAKSARAY'da dron ile gerçekleştirilen trafik denetiminde emniyet şeridi, kırmızı ışık ihlali ve yaya geçidini ihlal eden sürücüler, tek tek tespit edilerek durduruldu. Kurallara uymayan 13 sürücüye toplam 6 bin 647 lira ceza kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet