Geri Dön

YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? ÖSYM giriş

24 Mart 2019 tarihinde uygulanacak olan YDS sınav giriş yerleri belli oldu. YDS adayları ise sınava nerede katılacaklarını öğrenmek için ÖSYM'nin sayfasına akın etti. İşte YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır sorusunun yanıtı...

YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? ÖSYM giriş

ÖSYM YDS giriş belgelerini erişiem açtı. ÖSYM AİS üzerinden sorgulanabilen YDS için geri sayım başladı. Peki YDS ne zaman yapılacak?

YDS/1 SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/1) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

YDS NE ZAMAN YAPILACAK?

YDS/1 24 Mart 2019 tarihinde yapılacak. 24 Mart 2019 tarihinde uygulanacak olan YDS 2019/1 için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Sınav 10.15'te başlayacak.

SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet