Geri Dön

YDS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu! YDS sınav sonuç tarihi

YDS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ÖSYM tarafından adaylara duyuruldu. 24 Mart'da gerçekleştirilen YDS sınavının ardından iki gün geçtikten sonra ÖSYM YDS sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarları yayımlandı. Sınav soru ve cevapların yayımlanmasının ardından gözler YDS sınav sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. İşte sonuçların açıklanacağı o tarih...

YDS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu! YDS sınav sonuç tarihi

YDS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ÖSYM tarafından adaylara duyuruldu. Binlerce adayı yakından ilgilendiren Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı 24 Mart tarihinde gerçekleştirildi. 24 Mart'da gerçekleştirilen YDS/1 sınavının üzerinden iki gün geçtikten sonra ÖSYM sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını sınava giren adayların erişimine sundu.

Sınava girmeyen adaylar ise ÖSYM tarafından verilen imkan ile sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarlarının %10'u görme fırsatı yakaladı. Sınav soru ve cevaplarının yayımlanmasının ardından adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi merak etmeye başlamıştı. ÖSYM YDS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi adaylara duyurdu.

YDS sınav sonuçlarının en geç 19 Nisan tarihinde adaylara duyurulması bekleniyor.

DHKP/C'nin sözde Türkiye sorumlusu tutuklandıGelen son dakika haberine göre; Terör örgütü DHKP/C'nin sözde Türkiye sorumlusu Caferi Sadık Eroğlu, tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet